رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

هوای قم از فردا گرم می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هوای قم از فردا گرم می‌شود


قم - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم از روند افزایش دمای هوای این استان از فردا خبر داد.

ترابیان:

قم - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم از روند افزایش دمای هوای این استان از فردا خبر داد.

محمدجواد ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه امروز هوای قم نیمه ابری تا ابری در بعد از ظهر همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد متوسط است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد غربی و سرعت وزش باد بین ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۱۹ درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۳۲ درجه است.

وی با بیان اینکه فردا یکشنبه هوای قم نیمه ابری تا ابری و در بعد از ظهر همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود، اضافه کرد: در روز یکشنبه سرعت وزش باد بنی ۳۵ تا ۵۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی، حداقل دمای هوا ۲۰ درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۳۰ درجه پیش بینی می‌شود.

کار‌شناس پیش بینی اداره کل هوا‌شناسی استان قم اظهار داشت: در روز دوشنبه هوای قم صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه سرعت وزش باد بین ۳۰ تا ۵۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و حداقل دمای هوا ۱۶ درجه و حداکثر دمای هوا نیز ۳۵ درجه پیش بینی می‌شود.

ترابیان با بیان اینکه روند افزایشی دما از فردا آغاز می‌شود و تا پایان هفته ادامه دارد، اظهار داشت: بیشترین بارندگی سه روز گذشته در استان قم مربوط به باغ یک با ۱۱ میلی متر بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
 

آدرس کوتاه :