اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۷

هوای قم سردتر می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس اداره کل پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم بابیان اینکه هوای قم در روزهای آینده سردتر می‌شود، گفت: به دلیل بارش باران و وزش باد از میزان آلودگی هوا کاسته شده است.

رئیس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان قم:

 محمدرضا قاضی با اشاره به آخرین وضعیت آب‌وهوای استان قم اظهار داشت: امروز چهارشنبه تا قسمتی نیمه‌ابری به‌تدریج کاهش ابر و وضعیت غبارآلود در سطح شهر پیش‌بینی‌شده است.

وی بابیان این‌که بیشینه دمای امروز به 15 درجه بالای صفر می‌رسد، افزود: کمینه دمای هوای امروز به منفی یک درجه سانتی‌گراد می‌رسد، وزش باد امروز آرام و نهایتاً به 20 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

قاضی با اشاره به وضعیت آب‌وهوای استان در روز پنجشنبه عنوان کرد:  آسمان در روز پنجشنبه صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود، وضعیت غبارآلود در شهر دیده می‌شود، همچنین بیشینه دمای فردا به 15 درجه بالای صفر می‌رسد.

وی افزود: وزش باد در روز پنجشنبه آرام بوده نهایتاً به 20 کیلومتر بر ساعت رسیده  و بیشینه دمای فردا به منفی 2 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

قاضی گفت: وضعیت هوای روز جمعه صاف، از غروب و اوایل شب افزایش ابر و کاهش دما پیش‌بینی‌شده است، بیشینه دمای به 12 درجه سانتی‌گراد و کمینه در صبح جمعه به منفی 3 درجه سانتی‌گراد است، سمت باد در روز جمعه به شمال غربی می‌رسد سرعت باد نیز نهایتاً به 40 کیلومتر بر ساعت  می‌رسد.

رئیس اداره کل پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم با تأکید بر کاهش آلودگی هوای استان قم در روزهای اخیر اظهار داشت: به دلیل بارش باران و وزش باد از میزان آلودگی هوا کاسته شده است./تسنیم

آدرس کوتاه :