جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

هوای گرم تا آخر هفته مهمان قمی‌ها خواهد بود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هوای گرم تا آخر هفته مهمان قمی‌ها خواهد بود


سرپرست اداره پیش بینی اداره کل هوا‌شناسی استان قم، با اشاره به شرایط جوی استان در روزهای آتی هفته گفت: قم تا اواخر هفته هوایی گرم را تجربه خواهد کرد.

هواشناسی اعلام کرد؛

محمدرضا قاضی با اشاره به وضعیت هوای استان گفت: هوای قم طی روزهای آینده به تدریج گرم‌تر می‌شود و قم با افزایش دما روبه‌رو خواهد بود.

وی افزود: برای امروز سه شنبه هوایی کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود و جهت وزش باد نیز غربی است.

سرپرست اداره پیش بینی اداره کل هوا‌شناسی استان قم، کمترین دمای هوای امروز را 14 درجه ذکر کرد و ادامه داد: بیشترین میزان دما نیز در ساعات بعد‌از ظهر به 36 درجه سانتی گراد می‌رسد.

قاضی بیان کرد: برای فردا چهارشنبه هوایی قسمتی ابری تا نیمه ابری انتظار می‌رود که کمترین دما در ساعات صبح به 16 درجه سانتی گراد می‌رسد.

وی با اعلام اینکه بیشترین دما برای روز چهارشنبه 37 درجه سانتی گراد خواهد بود اظهار کرد: برای روز پنجشنبه کمترین و بیشترین دما به ترتیب 18 و 37 درجه سانتی گراد خواهد بود.

سرپرست اداره پیش بینی اداره کل هوا‌شناسی استان قم، به وضعیت هوای استان در روز پنجشنبه اشاره کرد و گفت: هوایی ابری، با بارش پراکنده در اواخر وقت روز پنجشنبه پیش‌بینی می‌شود.

قاضی جهت وزش باد در این مدت را غربی دانست و ادامه داد: سرعت وزش باد در این روز‌ها به 45 تا 50 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

وی با اعلام اینکه تا آخر هفته خنکی هوا را نخواهیم داشت اضافه کرد: هوای امروز نسبت به روزهای پایانی هفته آرام‌تر همراه با وزش باد ملایم خواهد بود.

آدرس کوتاه :