جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

هیات فوتبال استان قم مکلف به اعلام اسامی مدارس فوتبال غیر مجاز شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هیات فوتبال استان قم مکلف به اعلام اسامی مدارس فوتبال غیر مجاز شد


معاون توسعه و امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: هیات فوتبال این استان مکلف به اعلام اسامی مدارس فوتبال غیر مجاز در سطح استان شده است.

رمضانی خبر داد؛

روح الله رمضانی روز دوشنبه در جلسه بررسی عملکرد هیات فوتبال استان قم در سه ماهه ابتدایی سال جاری، تاکید کرد: کادر اجرایی هیات فوتبال قم مکلف به اعلام اسامی مدارس فوتبال غیر مجاز در سطح استان شده است تا دراین زمینه اقدامات لازم از جانب اداره کل ورزش و جوانان استان برای جلوگیری از ادامه فعالیت آن ها صورت گیرد.

وی همچنین خواستار طراحی برنامه احیای لیگ برتر بزرگسالان استان و ارائه برنامه عملیاتی فاز سوم آسیا ویژن از سوی هیات فوتبال شد.

وی از برنامه ریزی در خصوص توسعه عمومی فوتبال بویژه مسابقات محلات و شهرهای تابعه سراسر استان خبر داد و افزود: ارائه جدول مدون زمان بندی برگزاری لیگ های استانی و ارسال گزارش برگزاری مسابقات به اداره کل جهت بررسی و بازدید کارشناسان این اداره کل از سوی هیات فوتبال قم باید انجام بگیرد.

رمضانی به لزوم برنامه ریزی و تلاش هیات فوتبال استان در اجرایی شدن برنامه های تدوین شده سال1393 اشاره کرد و ابراز داشت: مقرر شد هیات فوتبال استان قم مکاتبات لازم در خصوص برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری را قبل از برگزاری این کارگاه های آموزشی جهت هماهنگی لازم با اداره کل ورزش و جوانان به انجام برساند.

معاون توسعه و امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان قم بر اجرایی کردن برنامه حمایتی خود در مورد نمایندگان استان قم در لیگ های مختلف کشوری از سوی هیات فوتبال تاکید کرد و گفت: هیات فوتبال مکلف شده است در خصوص نحوه حضور تیم های استان در لیگ های کشوری بخصوص سهمیه های آزاد برنامه ریزی و تجدید نظر داشته باشد وبه طور مشخص و تدوین شده برنامه های خود را در این زمینه به اداره کل ورزش وجوانان ارائه دهد.

رمضانی از دیگر نتایج این جلسه را ارسال برنامه عملیاتی و جدول زمان بندی کلیه مسابقات فوتسال بانوان در رده های سنی مختلف نوجوان، جوانان و بزرگسالان از سوی هیات فوتبال به کارشناسان اداره کل دانست تا اداره کل ورزش و جوانان در تامین سانس های مورد نیاز اقدامات لازم را به انجام رساند و در این خصوص هیات فوتبال موظف به ارسال آیین نامه اجرایی مسابقات بانوان به اداره کل شده است.

آدرس کوتاه :