جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

والیبال نشسته قم ظرفیت فنی حضور در لیگ بر‌تر کشور را دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

والیبال نشسته قم ظرفیت فنی حضور در لیگ بر‌تر کشور را دارد


رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان قم با تاکید بر نیاز رشته‌های ورزشی معلولان به توجه بیشتر گفت: والیبال نشسته قم ظرفیت فنی حضور در لیگ بر‌تر کشور را دارد.

پیروز منش؛

محمد پیروز‌منش اظهار داشت: رشته‌های روزشی جانبازان و معلولان با توجه به وسعت دامنه فعالیت و تقسیم قوا در میان چند رشته، با مشکلات و موانعی روبه‌رو است.

وی افزود: عمده‌ترین این مشکلات، مسائل و چالش‌های مالی است که این موانع رشد ورزش قم در بخش جانبازان و معلولان را با مشکل ایجاد می‌کند گرچه در بخش خاصی چون بسکتبال با ویلچر توانسته‌ایم با حضور بخش خصوصی به موفقیت‌های خوبی برسیم.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان قم گفت: قهرمانی تیم ایثار ماهان تندیس قم در سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر کشور در سال 93، نمونه بسیار خوبی برای آثار و نتایج سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش جانبازان و معلولان قم است و بدون شک اگر این اتفاق در وسعت بیشتری رخ دهد ورزشکاران قمی مدال‌های رنگارنگی را برای ورزش قم به ارمغان می‌آورند.

پیروز‌منش از حضور 2 والیبالیست قمی در اردوی تیم ملی والیبال نشسته خبر داد و بیان کرد: حسین گلستانی و سید حسین حسینی دو والیبالیست قمی هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند البته گلستانی هم در مسابقات قهرمانی آسیا در مشهد و هم در بازی‌های پارآسیایی اینچئون عضو تیم ملی والیبال نشسته بود.

وی عنوان کرد: والیبال نشسته قم ظرفیت فنی حضور در لیگ بر‌تر کشور را دارد و تعداد زیادی از بازیکنان با کیفیت ما به دلیل اینکه نمی‌توانند در قم به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه دهند جذب سایر باشگاه‌های کشور شده‌اند.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان قم تصریح کرد: در صورتی که بتوانیم بخش خصوصی را مجاب به سرمایه گذاری در والیبال نشسته کنیم تیمی قدرتمند با نفرات بومی را وارد لیگ می‌کنیم و می‌توانیم در لیگ بر‌تر حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

آدرس کوتاه :