جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

واکنش مسلمانان نسبت به توهین به پیامبر اکرم(ص) متوقف نمی‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

واکنش مسلمانان نسبت به توهین به پیامبر اکرم(ص) متوقف نمی‌شود


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: غربی‌ها که به توهین به ساحت پیامبر اکرم(ص) می‌پردازند، باید بدانند واکنش مسلمانان به این اقدامات متوقف نمی‌شود و آثاری را بر مباحث سیاسی و سلطه استکبار غرب خواهد گذاشت.

حجت الاسلام جمشیدی؛

حجت‌الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی با اشاره به توهین به پیامبر اکرم(ص) در نشریه فرانسوی اظهار کرد: این پروژه اسلام‌ستیزی غرب است که توسط عناصر استکبار جهانی و غرب ایجاد شده و از سوی آنها پشتیبانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: توهین به ساحت نبی مکرم اسلام(ص) عواطف بیش از یک‌میلیارد مسلمان و انسان‌های آزاداندیش را درگیر خواهد کرد،‌ البته استکبار در راستای پیشبرد منافع خود در عرصه بین‌المللی دست به اقداماتی از این قبیل می‌زند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: چهره مقدس و پاک نبی مکرم اسلام(ص) آن چنان نورانی و مطهر است که در طول تاریخ هیچ دسیسه‌ای نتوانسته نور این چهره را خاموش کند، بنابراین این توطئه نتیجه معکوس می‌دهد و شاهد آن ابراز انزجار همه انسان‌های آزاداندیش در ادیان و مذاهب نسبت به چنین اقداماتی است.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که مدافع آزادی‌های انسانی و حقوق بشر هستند، باید بدانند بیان حقوق بشر به معنای توهین و اهانت به مقدسات سایر مذاهب نیست، این پروژه نیز محکوم به شکست بوده، ممکن است در کوتاه مدت مدافعانی را جمع کند، ولی در دراز مدت این اقدام شرم‌آور نتیجه معکوس می‌دهد و اکنون آثار شکست را در این پروژه مشاهده می‌کنیم.

جمشیدی یادآور شد: غربی‌هایی که چنین کارهایی درباره اسلام و مسلمانان به ویژه ساحت پیامبر اکرم(ص) انجام می‌دهند، باید بدانند واکنش مسلمانان به این اقدامات متوقف نمی‌شود و به طور مسلم آثار آن را بر مباحث سیاسی و سلطه نظام استکبار غرب خواهد گذاشت.

 وی با بیان اینکه بخش زیادی از منافعی که اروپاییان و غربی‌ها برای خود تصور می‌کنند، در کشورهای اسلامی است، گفت: بخش زیادی از منابع در کشورهای اسلامی بوده و در حقیقت این کشورها بازار بزرگ برای ارائه محصولات غربی‌ها است و آتشی که امروز برافروختند، دامان خودشان را گرفته است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: امروز آثار اقدام جاهلانه‌ای که غربی‌ها انجام دادند، دامن‌گیر خودشان شده است و در نتیجه تروریست‌هایی که خودشان تربیت کردند، تا به جان مسلمانان بیفتند، سبب ناامنی در سراسر غرب می‌شوند و زنگ هشدار برای چاه‌کنان شده که خودشان نخستین قربانیان آن هستند.

آدرس کوتاه :