جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

وحدت قم به دیدار تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

وحدت قم به دیدار تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان می‌رود


مربی تیم فوتبال وحدت قم با بیان اینکه وحدت به دنبال رهایی از انتهای جدول است، گفت: وحدت قم در هفته پانزدهم لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور به دیدار تیم فوتبال صنعت نفت نوین آبادان می‌رود.

لیگ دسته دوم کشور؛

رضا ملکی اظهار داشت: وحدت برای حفظ امتیاز خود در لیگ نیازمند کسب حداکثر امتیازات خانگی و به دست آوردن چند امتیاز از بازی‌های خارج از خانه است و این امر با توجه به وضعیت مناسب این تیم دور از ذهن نیست.

وی گفت: نزدیک‌ترین تیم‌ها به وحدت ۱۴ امتیازی در جدول، تیم ۱۵ امتیازی منطقه آزاد کیش و تیم ۱۷ امتیازی ماشین سازی تبریز هستند در حالی که وحدت در هفته‌های آتی باید در قم با نماینده کیش مسابقه دهد و برابر آبادانی‌ها نیز در خارج از خانه مسابقه دارد.

مربی تیم فوتبال وحدت قم گفت: دیدار تیم‌های وحدت قم و صنعت نفت نوین آبادان در شرایطی روز شنبه چهارم بهمن در آبادان برگزار می‌شود که دیدار رفت دو تیم در قم به برتری ۲ بر یک صنعت نفت انجامید و وحدت این هفته به دنبال کسب ۳ امتیاز کامل از این بازی دشوار و بهبود موقعیت خود در جدول است.

ملکی بیان داشت: وحدت در ۱۴ بازی قبلی خود ۲ پیروزی، ۸ تساوی و ۵ شکست در کارنامه دارد و در آخرین مسابقه خود نیز برابر تیم پرتلاش هامون سازه زاهدای ۲ بر یک پیروز شده تا با انگیزه زیادی راهی بازی با صنعت نفت شود.

وی عنوان کرد: وحدت از ۱۴ بازی خود ۱۴ امتیاز کسب کرد و در رده ماقبل آخر جدول قرار دارد در حالی که تیم حفاری خوزستان با ۹ امتیاز تیم آخر جدول رده بندی است اما نمایش امیدوارکننده وحدت در مسابقات اخیر این تیم سبب شده، اهالی فوتبال قم به بقای وحدت در لیگ امیدوار شوند.

مربی تیم فوتبال وحدت قم تصریح کرد: کارمان در مسابقات آینده دشوار است اما تیم از نظر روانی در شرایط خوبی است و بتدریج به پختگی مورد نظر رسیده و امیدواری زیادی داریم که در بازی با سنعت نفت پیروز بازی شویم.

آدرس کوتاه :