جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

وحدت قم پس از ۱۳ هفته طعم شیرین پیروزی را چشید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

وحدت قم پس از ۱۳ هفته طعم شیرین پیروزی را چشید


تیم فوتبال وحدت قم وحدت قم پس از ۱۳ هفته، طعم شیرین پیروزی در لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان را چشید و نماینده سیستان و بلوچستان را شکست داد.

در لیگ کشور؛

در آغاز هفته چهاردهم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان و در دیداری از گروه دوم این مسابقات که عصر شنبه در قم برگزار شد، تیم فوتبال وحدت قم از سد تیم هامون سازه زاهدان گذشت و به یک پیروزی شیرین دست یافت.

در این مسابقه که در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد تیم وحدت قم موفق شد پس از ۱۳ هفته دوری از پیروزی، بالاخره به بردی دلنشین دست یابد و تیم مدعی هامون سازه زاهدان را با حساب ۲ بر یک شکست دهد.

در این بازی ابتدا حمید پاکیزه مهاجم سابق صبای قم و فعلی وحدت در دقایق نخستین بازی وحدت را پیش انداخت و تیمش را به پیروزی امیدوار کرد و نیمه نخست با همین گل به سود وحدت خاتمه یافت.

در آغاز نیمه دوم و در شرایطی که هامون سازه به دنبال جبران گل خورده بود، وحدت بار دیگر توسط حمید پاکیزه روی یک ضد حمله به گل رسید و در آستانه کسب برد قرار گرفت.

دقایقی بعد تیم هامون سازه زاهدان صاحب یک ضربه پنالتی شد اما محمد رضا وفایی دروازه‌بان جوان وحدت دست پنالتی زن هامون سازه را خواند و با واکنشی دیدنی ضربه پنالتی حریف را مهار کرد.

در ادامه مسابقه، تیم هامون سازه که با این شکست خود را از کورس صعود، دور افتاده می‌دید حملات زیادی روی دروازه حریف وارد کرد و حتی ۲ بار تیرک دروازه وحدت را به لرزه درآورد.

در دقیقه نخست وقت تلف شده تیم هامون سازه سرانجام در شلوغی محوطه جریمه وحدت به گل رسید اما این گل نتوانست مانع از شکست شاگردان محمد مومنی شود.

بدین ترتیب تیم وحدت قم پس از مدت‌ها رنگ پیروزی را دید و با این برد به بقا در لیگ امیدوار شد البته آن‌ها باید به دنبال پیروزی در بازی‌های آتی باشند.

وحدت در ۴ مسابقه آینده خود در قم با تیم‌های بعثت کرمانشاه و منطه آزاد کیش بازی می‌کند و در ۲ بازی خارج از خانه با تیم‌های صنعت نفت نوین آبادان و نسل ابومسلم مشهد مسابقه دارد و به دنبال کسب حداکثر امتیاز از مسابقات آینده خود است.

آدرس کوتاه :