رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

ورود ایثار قم به بازار نقل و انتقالات لیگ برتر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ورود ایثار قم به بازار نقل و انتقالات لیگ برتر


مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم از ورود رسمی این باشگاه به نقل و انتقالات فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور خبر داد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم خبر داد

علی خوشرفتار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تصریح کرد: بعد از پایان هر دوره از مسابقات لیگ به طور طبیعی تغییراتی در ترکیب هر یک از تیم‌های حاضر در لیگ ایجاد می‌شود و باشگاه ایثار قم نیز به منظور حضور موفق در دوره جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به دنبال بهترین مهره‌ها خواهد بود.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم با تاکید بر حضور پرقدرت این تیم در فصل 94 مسابقات بیان کرد: تیم ما استارت رسمی خود را با هدف کسب دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر با حضور در جام بین‌المللی اصفهان زده است.

وی یادآور شد: تیم ایثار قم از سال 90 چهار دوره متوالی حضور در مسابقات لیگ برتر بسکتبال را تجربه کرده و در این ادوار یک مقام قهرمانی و دو عنوان نایب قهرمانی را برای ورزش قم به ارمغان آورده است.

خوشرفتار اضافه کرد: این تیم که زمینه معرفی استعدادهای ورزش معلولین و جانبازان را در قم فراهم کرده و به رشته بسکتبال با ویلچر در قم تحول خاصی بخشیده، بعد از قهرمانی در سال 89 لیگ دسته اول بسکتبال به لیگ برتر صعود کرد و قطعا به روند موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد تا به ورزش جانبازان و معلولین قم بیش از پیش خدمت کند.

وی افزود: تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در نخستین دوره حضور خود در لیگ برتر به مقام پنجم دست یافت اما در دو دوره متوالی بعد به صورت متوالی مقام نایب قهرمانی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر ایران را به دست آورد تا اینکه در سال 93 به نخستین قهرمانی این رقابت‌ها نائل شد.

خوشرفتار عنوان کرد: تیم ایثار قم بعد از قهرمانی سال قبل تقریبا سه ماه در استراحت به سر برده و به بهانه حضور در رقابت‌های بین‌المللی خواهر خوانده‌های اصفهان، رسما تمرینات خود را آغاز کرد و اکنون در این جام نیز روند خوبی دارد.

وی یادآور شد: حضور در جام خواهرخوانده‌های اصفهان در حالی صورت می‌گیرد که تیم‌های مطرحی در آن حضور دارند و این پیکارها میدانی تدارکاتی برای حضور موفق نماینده قم در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی بسکتبال با ویلچر کشور به شمار می‌رود.

وی در پایان به زمان نقل و انتقالات فصل جدید مسابقات لیگ بر‌تر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور اشاره و اظهار کرد: تیم‌ها برای اینکه بازیکنان مورد نظر خود را برای فصل آتی لیگ بر‌تر جذب کنند از پانزدهم اردیبهشت ماه وارد بازار نقل و انتقالات شده‌اند.

// فارس

آدرس کوتاه :