جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

وضعیت فعلی صبا شباهتی به یک باشگاه لیگ برتری ندارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

وضعیت فعلی صبا شباهتی به یک باشگاه لیگ برتری ندارد


دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه با چند باشگاه برای پیوستن به آن‌ها مذاکره کرده‌ام، گفت: وضعیت فعلی صبا شباهتی به یک باشگاه لیگ برتری ندارد.

طهم

مهرداد طهماسبی اظهار داشت: وقت زیادی به آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال باقی نمانده و نمی‌دانم باشگاه صبا در این فرصت کم در شرایطی که هنوز مالک این باشگاه هم مشخص نیست، چگونه می‌خواهد تیم خود را برای فصل جدید آماده کند.

وی افزود: وضعیت فعلی صبا شباهتی به یک باشگاه لیگ برتری ندارد چراکه در آستانه آغاز لیگ هنوز وضعیت مربی و تمرینات این تیم مشخص نیست و کسی نمی‌تواند صبا متعلق به چه کسی است؛ برخی از بازیکنان نیز تیم را ترک کرده‌اند و بقیه ‌وضعیت نامشخصی دارند.

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم گفت: وضعیت مالکیتی باشگاه صبا باید هر چه سریع‌تر مشخص شود تا این تیم، بیش از این فرصت را از دست دهد و صبا حتی اگر همین امروز هم تمریناتش را آغاز کند، بسیار دیر وارد دوره آماده‌سازی خود شده است.

طهماسبی بیان کرد: صبا در چند سال گذشته تیم با شخصیتی در فوتبال ایران بوده و بازیکنان و مربیان خوبی را در لیگ مطرح کرده است و واقعاً حیف است که تیمی مثل صبا چنین شرایطی داشته باشد و بازیکنان این تیم، سرنوشت تیمشان را ندانند.

وی درباره ادامه حضورش در صبا عنوان کرد: قرارداد من با باشگاه صبای قم پایان یافته و بنده به‌طور قانونی بازیکن این تیم نیستم و فقط باید با این باشگاه تسویه‌حساب کنم، در همین راستا با چند باشگاه برای پیوستن به آن‌ها مذاکراتی داشته‌ام.

دروازه‌بان صبا تصریح کرد: چند سال در صبا حضور داشته‌ام و برای من دشوار است که از صبا جدا شوم و وضعیت فعلی صبا را ببینم؛ شاید اگر صبا وضعیت بهتری پیدا می‌کرد در این تیم می‌ماندم اما در شرایط فعلی، در حال مذاکره با سایر تیم‌ها هستم و هنوز به توافق نهایی با تیم‌های دیگر نرسیده‌ام.

آدرس کوتاه :