جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

وضعیت مالی تغییر کند در صبای قم می‌مانم‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

وضعیت مالی تغییر کند در صبای قم می‌مانم‌


دروازه بان تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه قراردادم با صبا پایان یافته است، گفت: در صورتی که وضعیت مالی باشگاه صبا تغییر کند در صبا می‌مانم.

برای حضور در لیگ برتر؛

مهرداد طهماسبی اظهار داشت: در حال حاضر آینده‌ام مشخص نیست زیرا قراردادم با صبا پایان یافته است و هم از صبا و هم از چند تیم لیگ برتری پیشنهاداتی دارم که هنوز تصمیم نهایی را در این مورد نگرفته‌ام.

وی افزود: به هیچ‌یک از تیم‌هایی که خواهان من هستند قولی نداده‌ام و منتظر هستم تا شرایط صبا مشخص شود و ببینیم خصوصی‌سازی تا چه حد تحقق پیدا می‌کند تا بعد در مورد آینده‌ام تصمیم‌گیری کنم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم گفت: صحبت‌هایی در رسانه‌ها مبنی بر پیوستن من به یکی از تیم‌های لیگ برتری بیان شده بود اما این اخبار صحت ندارد و هنوز با هیچ‌یک از باشگاه‌ها به طور مستقیم صحبت نکرده‌ام.

طهماسبی بیان کرد: در حال حاضر باشگاه صبا وضعیت مشخصی ندارد و هنوز نمی‌دانم خصوصی‌سازی صبا تحقق پیدا می‌کند یا خیر و آینده صبا چگونه است و اگر شرایط و وضعیت مالی باشگاه تغییر کند ممکن است در صبا بمانم.

وی عنوان کرد: هنوز مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرداخت نشده و اگر این اتفاق رخ دهد و باشگاه هم مبلغ خوبی برای قرارداد پیشنهاد بدهد، قراردادم را با صبا تمدید می‌کنم البته در حال حاضر هم برای عقد قرارداد با هر تیمی آزاد هستم و کسی نمی‌تواند مانع من شود.

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: سال‌ها است که در صبا بازی می‌کنم و در حال حاضر کاپیتان دوم صبا به حساب می‌آیم و به همین دلایل، صبا در شرایطی مساوی به سایر تیم‌ها برای من اولویت است اما اگر شرایط تغییر چندانی نکند یا صبا نتواند پیشنهادی همگام با سایر تیم‌ها ارائه کند صبا را ترک می‌کنم.

آدرس کوتاه :