رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

وفاق برای توسعه ملی در بین سیاستمداران وجود ندارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

وفاق برای توسعه ملی در بین سیاستمداران وجود ندارد


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشکل اصلی کشور اوضاع اقتصادی است ‏و توسعه کشور هم جز با وفاق ملی صورت نمی‌گیرد، چیزی که امروز در بین سیاستمداران ‏وجود ندارد.

لاریجانی در نشست صمیمی با خبرنگاران در قم:‏

علی لاریجانی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در تالار شهید آوینی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاران از آن رو که نتیجه کار خود را به سرعت می‌بینند، شغل‌شان دارای جذابیت‌هایی است که دیگران از آن برخوردار نیستند البته مشکلات زیادی هم گریبان‌گیر آنهاست که باید حل شود.

وی افزود: لازم است رسانه‌ها و خبرنگاران واقعیت‌ها را آنطور که هست ببینند و مخابره کنند نه بر اساس عقاید و اندیشه‌هایی که از پیش در ذهن آنها شکل گرفته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واقع‌گرایی یکی از لازمه‌های کار رسانه‌ای است، گفت: قم مرکز تحولات فکری و سیاسی است و به دلیل وجود بارگاه نورانی کریمه اهل بیت(س)، حوزه علمیه، مراجع تقلید و رفت‌ و آمدهای مسئولان کشور، خبرهای زیادی در سطح ملی و بین‌المللی از قم مخابره می‌شود که این امر مسئولیت خطیر خبرنگاران قمی را دو چندان می‌کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشکل اصلی کشور اوضاع اقتصادی است و توسعه کشور هم جز با وفاق ملی صورت نمی‌گیرد، چیزی که امروز در بین سیاستمداران وجود ندارد. / فارس

آدرس کوتاه :