اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۶

ویژه‌های رادیو قم برای دوازدهمین انتخاب - روابط عمومی

 

 معاون صدای مرکز قم ویژه برنامه های انتخاباتی رادیو قم را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، سهراب یاری معاون صدای مرکز قم با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: رادیو قم برای این ایام برنامه‌هایی اعم از ویژه برنامه و برنامه ‌های روتین تدارک دیده است که به ترتیب روی آنتن خواهد رفت.

یاری برنامه‌های تدارک دیده شده را بدین شرح اعلام و موضوعات آنرا تشریح کرد:

«برگه‌های انتخاب» ویژه برنامه عصرگاهی رادیو قم در آستانه انتخابات است که  بارویکرد جلب مشارکت آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات و انعکاس اخبار و سازو کارهای اجرای انتخابات در 25 قسمت 30 دقیقه ای دوشنبه ها و چهارشنبه ها  از ساعت ۱۶:30 پخش می‌شود.

«به سوی انتخاب» ویژه برنامه گفتگو محور شامل گپ و گفتی با صاحب‌نظران سیاسی وکارشناسان با حضور طلاب و دانشجویان است که به مدت 45 دقیقه روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 11:30 صبح در ایام منتهی به انتخابات تقدیم شنوندگان رادیوقم خواهدشد.

«تجلی حضور» ویژه برنامه روز انتخابات است که در 29 اردیبهشت ماه از ساعت 7:00 بامداد تا ساعت پایانی اخذ رای از رادیو قم پخش خواهد شد. در این برنامه علاوه بر گفتگو با کارشناسان، ارتباط زنده گزارشی با شعب اخذ رای در استان گرفته خواهد شد. همچنین آخرین اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور و هیات های اجرایی انتخابات در استان قم به اطلاع شنوندگان خواهد رسید.

معاون صدای مرکز قم افزود: همچنین در ایام منتهی به انتخابات و در ایام تبلیغات نامزدهای انتخاباتی برنامه های روتین رادیو قم همچون برنامه صبحگاهی «سلام زندگی»، برنامه عصرگاهی «عصر به خیر قم»، برنامه گفتگو محور «مردم و مسئولان»، برنامه «حدیث ولایت» و ... با رویکرد تبیینی و موضوعی انتخابات به بیان دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسان و مخاطبان درباره موضوع انتخابات و کمک به مخاطبان برای انتخاب مسئولانه و هوشمندانه خواهند پرداخت.

آدرس کوتاه :