جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

پاسخ گوی کنار گذاشتن پیروز قربانی نیستم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پاسخ گوی کنار گذاشتن پیروز قربانی نیستم


سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: پیروز قربانی را به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی باشگاه در بازی فردا مقابل سپاهان اصفهان در اختیار نداریم، این در حالی است که من پاسخ گو نیستم و مدیریت باشگاه باید پاسخ این مساله را بدهد.

مهدی تارتار؛

مهدی تارتار عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان بیان داشت: بازی با سپاهان که در چند سال گذشته از مدعیان قهرمانی بوده است، آسان نیست و این تیم کادر فنی مجربی دارد و از بازیکنان با کیفیتی برخوردار است.

وی ابراز داشت: برای سپاهان نیز بازی آسانی در پیش نیست چراکه صبای قم از ابتدای فصل تا اکنون در نیمه بالای جدول بوده و بازی های خوبی ارائه کرده است و امیدواریم بازی خوب و تاکتیکی را از سوی دو تیم شاهد باشیم.

وی افزود: به خاطر وجود بازیکنان با کیفیت خود با اطمینان از کسب سه امتیاز سخن می گوییم و تیم ما در جایی در جدول است که استرس در نزد ما نیست و آسان تر می توانیم بازی کنیم.

سرمربی صبای قم اظهار داشت: سپاهان نیز برای برد به میدان می آید اما استرسی که در وجود بازیکنان این تیم است در بین بازیکنان صبا نیست.

تارتار افزود: مشکلات مالی برای همه تیم ها وجود دارد و در مساله مالی اتفاقاتی پیش از آغاز سال افتاد که برای پرداخت قرارداد بازیکنان تاخیر افتاد این در حالی بود که مدیریت باشگاه، استاندار قم و حتی شهردار تلاش زیادی برای حل مشکل کردند اما باید به بازیکنان توجه بیشتری شود.

وی بیان داشت: بازیکنان ما از ابتدای فصل تا کنون همواره در نیمه بالای جدل بوده اند و در هر باشگاهی این گونه مشکلات مالی پیش می آید این در حالی است که بخشی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است و بخش دیگری نیز تا پایان فروردین ماه پرداخت می شود.

دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان از چارچوب هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور عصر فردا (شنبه) در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار می شود.

آدرس کوتاه :