جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

پایان‌دوره بازیگری حوزه هنری برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پایان‌دوره بازیگری حوزه هنری برگزار می‌شود


احمد سلیمانی مسئول واحد هنرهای نمایشی استان قم در گفتگویی از برگزاری دوه بازیگری تئاتر خبر داد.

احمد سلیمانی مسئول واحد هنرهای نمایشی استان قم در گفتگویی از برگزاری دوه بازیگری تئاتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان قم، احمد سلیمانی در تشریح فعالیت‌های نمایشی حوزه هنری قم از برگزاری دوره فراگیر بازیگری تئاتر خبر داد و گفت: 12 گروه بازیگری که هر کدام از دو هنرجوی بازیگری تئاتر تشکیل شده  زیر نظر 12 کارگرادن تئاتر قم و با یک نمایشنامه مشترک تمرین خواهند کرد و در یک مراسم پایان دوره اجراهای خود را برای داوران این دوره و تماشاگران اجرا خواهند نمود تا نهایتا گروه‌ها و بازیگران برتر معرفی و از آنها تقدیر شود.

وی زمان برگزاری این جشنواره داخلی را نیمه دوم خرداد ماه 1394 اعلام کرد و گفت: هنرجویان این دوره علاقمندانی هستند که دوره‌های مقدماتی و تکمیلی بازیگری را زیر نظر اساتید حوزه هنری قم گذرانده‌اند و با مباحث علمی و عملی بازیگری تئاتر آشنایی دارند.

مسئول واحد هنرهای نمایشی قم همچنین از برگزاری کارگاه بازیگری «رسیدن به نقش» خبر داد و گفت: این کارگاه با هدف آشنایی هنرجویان دوره‌بازیگری تئاتر حوزه هنری قم، با صفر تا صد اجرای یک نقش، برگزار می‌شود. در این کارگاه که صبح پنجشنبه 24 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، مهران امام‌بخش بازیگر و کارگردان شناخته شده‌ی تئاتر به صورت عملی مراحل مختلف بازیگری تئاتر را با هنرجویان مرور و تمرین خواهد کرد.
 

آدرس کوتاه :