جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

پایان اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ در قم/ملی‌پوشان به زیارت کریمه اهل‌بیت(س) رفتند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پایان اردوی تیم ملی پینگ‌پنگ در قم/ملی‌پوشان به زیارت کریمه اهل‌بیت(س) رفتند


رئیس هیئت تنیس روی‌میز استان قم از پایان اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس روی‌میز پسران در شهر مقدس قم خبر داد.

رئیس هیئت تنیس روی‌میز استان قم خبر داد

محمد عموئیان امروزدر قم، اظهار کرد: اردوی تیم ملی تنیس روی‌میز رده سنی نونهالان پسر کشورمان در شهر مقدس قم با حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی در بارگاه نورانی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) به پایان رسید.

وی با بیان اینکه اردوی تیم ملی نونهالان تنیس روی‌میز کشورمان به مدت پنج روز در شهر مقدس قم برپا شد، اضافه کرد: برای شرکت در اردوی آماده‌سازی تیم ملی بازیکنانی از استان‌های مختلف کشور دعوت شده بودند و زیر نظر امید شمس تمرینات خود را برگزار کردند.

رئیس هیئت تنیس روی‌میز استان قم افزود: کادر فنی تیم ملی تنیس روی‌میز نونهالان ایران بازیکنانی از استان‌های مازندران، خوزستان، قزوین، آذربایجان‌غربی، البرز، قزوین، تهران، خراسان‌جنوبی، اصفهان، مرکزی، کرمانشاه، اصفهان و قم را به این اردو دعوت کرد.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده بین هیئت تنیس روی‌میز استان قم، فدراسیون کشورمان و کادر فنی تیم ملی تنیس روی‌میز نونهالان ایران، این اردوی آماده‌سازی به میزبانی خانه تنیس روی‌میز مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر قم برگزار شد.

عموئیان بیان کرد: در اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس روی‌میز نونهالان کشورمان 15 نفر از برترین‌های کشور حضور داشتند و خوشبختانه با مساعدت کادر فنی تیم ملی، موفق شدیم سه تن از نونهالان مستعد و آینده‌دار قم در این رشته را به جمع نفرات اردونشین معرفی و اضافه کنیم.

رئیس هیئت تنیس روی‌میز استان قم افزود: بر این اساس محمدحسین پورموسوی از مازندران، علیرضا بابادیوند از خوزستان، کیارش زین‌العابدین و مهیار بهنام‌نژاد از قزوین، مبین علی‌پور و امیررضا محمدزاده از آذربایجان‌غربی و پویا احراری از خراسان‌جنوبی در اردوی تیم ملی در قم حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین نوید شمس و محمد اصل‌دهقان از البرز، محمدامین صمدی از تهران، مرتضی ایمانی و رامین طغرلیان از اصفهان، امیرحسین شریفی از مرکزی، ایلیا جهان‌فر از کرمانشاه و محمدمعین منتظری از قم دیگر نفراتی هستند که در این اردو شرکت کردند.

عموئیان در ادامه به نفرات قمی حاضر در این اردو نیز اشاره و تصریح کرد: به غیر از سیدمحمدمعین منتظری که از سوی کادر فنی برای حضور در این اردو انتخاب شده بود، دیگر نفرات ما پویا وفایی، سیدعلی سجادی و میلاد عباسی به عنوان نمایندگان هیئت تنیس روی‌میز استان قم بودند که در این اردو در کنار سایر نفرات دعوت شده به تمرینات آماده‌سازی تیم ملی پرداختند.

وی در پایان افزود: در کنار تمریناتی که ملی‌پوشان در این مدت در خانه تنیس‌ روی‌میز قم برگزار کردند و از نظر کادر فنی تیم ملی یک اردوی خوب و مثبت برای ملی‌پوشان بود، برنامه‌های فرهنگی نظیر زیارت مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر و نورانی حضرت معصومه(س) نیز برای این عزیزان در نظر گرفته شده بود.

// فارس

آدرس کوتاه :