حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

پایان رقابتهای فوتبال جام رمضان مرکز قم - روابط عمومی

 

 نهمین دوره مسابقات فوتبال جام رمضان مركز قم با قهرماني تيم دانشكده دین و رسانه به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، فينال نهمین دوره مسابقات فوتبال جام رمضان بين تيم‌هاي دانشكده دین و رسانه و حراست با حضور حجت الاسلام لطفي نياسر مديركل مركز قم، جمعي از مديران و معاونين مركز قم و پيشكسوتان فوتسال قم در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشي صدا و سيما برگزار گرديد.

اين دوره از مسابقات به همت امور اداري این مرکز در دو گروه 4 تیمی با حضور تیمهای حراست، فني صدا وتصوير،‌ معاونت خبر، دانشكده دین و رسانه، رسانه‌هاي ورزشي استان، منازل سازماني، خبرگزاري بسيج وتاسيسات برگزار شد که تيم هاي دانشكده دین و رسانه، خبرگزاري بسيج، حراست و رسانه‌هاي ورزشي استان با شکست حریفان به مرحله نيمه نهايي رسيدند.

در مرحله نيمه نهايي نیز تيم هاي دانشكده دین و رسانه و حراست پس از شكست رقيبان خود به فينال اين مسابقات راه پيدا كردند و در بازي فينال تيم دانشكده دین و رسانه  با نتيجه 1-0 حريف خود را مغلوب كرد و به مقام قهرماني اين دوره از مسابقات رسيد.

اعضای تیم اول این دوره از رقابتها عبارتند از: مجید مشایخی، میثم نوروزی، سعید اربابی، سعید رهامی، مصطفی شاه احمدی، محمد رضا گودرزی، ابوالفضل فصیحی به سرپرستی علی هاشمی نژاد

 

آدرس کوتاه :