جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

پخش زنده مراسم ماه محرم در سایت مسجد مقدس جمکران آغاز شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پخش زنده مراسم ماه محرم در سایت مسجد مقدس جمکران آغاز شد


امکان پخش زنده برنامه‌های ماه محرم مسجد مقدس جمکران از طریق وب سایت این مسجد فراهم شد.

 سید محمدرضا فخری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امکان پخش زنده برنامه‌های مسجد مقدس جمکران از طریق وب سایت www.jamkaran.ir از روز عرفه به صورت رسمی آغاز به کار کرده است، اظهار داشت: این امکان در ماه محرم به منظور پخش برنامه‎های عزاداری مسجد به دو صورت صوت و فیلم و با کیفیت مطلوب در دسترس کاربران و مخاطبان سایت مسجد مقدس جمکران قرار گرفته است.

مدیر فناوری اطلاعات مسجد مقدس جمکران افزود: پس از پخش زنده‌ مراسم نماز عید سعید قربان، استقبال زیادی از این امکانِ سایت، صورت گرفت و با تلاش همکاران، اکنون با کیفیت مطلوب‌تری مراسمات ماه محرم به صورت زنده در سایت مسجد قابل مشاهده است.

وی با اشاره به اینکه پخش زنده مراسم با همکاری مرکز اخبار و رسانه روابط عمومی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: مراسم دهه‌ی اول محرم مسجد که با همکاری هیأت فاطمیون در حال برگزاری است هر شب به دو صورت صدا و تصویر به صورت زنده از ساعت 20 تا 23 در سایت مسجد به آدرسwww.jamkaran.ir  در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

فخری خاطرنشان کرد: تمام مراسم این مکان مقدس از جمله مراسم قرائت دعای توسل، دعای کمیل، دعای ندبه و دیگر ویژه برنامه‌های فرهنگی و مذهبی به صورت زنده از طریق سایت قابل دریافت است./تسنیم

آدرس کوتاه :