رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

پذیرش دانشجوی دختر در مرکز علمی کاربردی شهرک‌های صنعتی قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پذیرش دانشجوی دختر در مرکز علمی کاربردی شهرک‌های صنعتی قم


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم، از پذیرش دانشجوی دختر بدون امتحان برای اولین بار در مرکز علمی کاربردی این شرکت خبرداد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم خبر داد

امیر طیبی‌نژاد امروز در قم اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی این شرکت با هدف آموزش و تامین نیروی انسانی متخصص فنی مورد نیاز واحدهای صنعتی استان از سال 86 آغاز به کار کرد و نزدیک به یک دهه فعالیت توانسته است بخشی از نیازهای واحدهای تولیدی را برطرف کند.

وی افزود: رشته‌های این مرکز بر اساس نیاز واحدهای صنعتی تدوین می‌شد و به همین دلیل پذیرش دانشجویان ما صرفا از بین برادران بود ولی با توجه به درخواست واحدهای صنعتی به آموزش نیروهای متخصص در رشته‌های دیگر و از سوی دیگر ورود رشته‌های حسابداری صنعتی، کسب و کار، ایمنی و بهداشت واحد صنفی و طراحی کیف و کفش و... بنابر این از امسال در این مرکز از بین خواهران علاقمند نیز ثبت نام می‌کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم ادامه داد: با هدف سهولت در دسترسی مرکز علمی کاربردی شرکت شهرک‌های صنعتی قم به کارگاه فنی، دفتر این مرکز در شهرک صنعتی شکوهیه مستقر و ساختمان شماره 2 نیز در مرکز آموزشی شهید فلاحی واقع در میدان سالاریه قم استقرار یافته تا به نیازهای آموزشی علاقمندان پاسخ مناسب ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه این مرکز برای نخستین‌بار در استان اقدام به پذیرش دانشجو در رشته‌های طراحی کیف و کفش و مهندسی معدن می‌کند، یادآور شد: علاقمندان می‌توانند از روز پنجشنبه 22 مرداد تا 29 همین ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای تحصیل در این مرکز اقدام به ثبت نام کند. / فارس

آدرس کوتاه :