رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

پذیرش دانشجو بدون کنکور در پیام‌نور قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس دانشگاه پیام نور استان قم با اشاره به اینکه این دانشگاه شرایط تحصیل برای همه طالبان علم و دانش را حتی بدون شرکت در کنکور فراهم کره است، از پذیرش دانشجویان بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم خبر داد

 

 به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، محمدعلی قره با تاکید بر اینکه دانشگاه پیام نور دانشجویان را ولی‌نعمت خود می‌داند، گفت: تحصیل در دانشگاه پیام نور در حقیقت آموزش برای همه، همه جا و همه وقت است.

وی در ادامه اجبار نداشتن برای حضور در کلاس، استخدام دانشجویان برتر توسط دانشگاه پیام نور، کسب بالاترین رتبه آموزشی و پژوهشی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و استفاده از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی و سایر بانک‌ها با معرفی‌نامه دانشگاه پیام نور را از مزایای تحصیل در این دانشگاه برشمرد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان قم تصریح کرد: امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی و پایین بودن شهریه ترمی نسبت به سایر موسسات غیرانتفاعی، ارائه مدرک دولتی معتبر در سراسر جهان، امکان استفاده از امکانات رفاهی و اماکن ورزشی به صورت رایگان و حمایت و اعزام تیم‌های ورزشی دانشگاه پیام نور به مسابقات داخلی و خارج از کشور از دیگر مزایای این دانشگاه است.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند از چهار تا هفت آبان‌ماه با مطالعه دقیق شرایط انتخاب رشته در پذیرش بر‌اساس سوابق تحصیلی در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org اقدام به انتخاب رشته کنند./ فارس

آدرس کوتاه :