رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

پذیرش 2500 دانشجوی جدید در دانشگاه قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیر آموزش دانشگاه قم از پذیرش 2 هزار و 563 دانشجو در سال تحصیلی جدید در مقاطع مختلف در این دانشگاه خبر داد.

مدیر آموزش دانشگاه قم خبر داد

 ابوالفتح خالقی با اشاره به پذیرش دانشجو برای سال تحصیلی جدید اظهار کرد: دانشجویان ورودی‌های سنوات گذشته (ورودی‌های قبل از 94) از 14 شهریور ماه می‌توانند برای انتخاب واحد با مراجعه به پورتال دانشجویی خود اقدام کنند. برنامه‌ریزی و اقدامات لازم از سوی دانشکده‌های مختلف و با نظارت اداره خدمات آموزشی و بر اساس تقویم آموزشی با همکاری بخش انفورماتیک آموزش دانشگاه در این زمینه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه برای ثبت نام دانشجویان جدید عزم جدی وجود دارد تا محیط مناسبی برای آنها در نظر گرفته شود و در فضایی آرام و توأم با تکریم و آمیخته با اخلاق اسلامی ثبت نام و پذیرش شوند اظهار کرد: تمام تلاش بر این است تا دانشجویان جدیدالورود که بعضاً به همراه خانواده‌ها در دانشگاه قم حضور می یابند؛ در محیطی بانشاط، آسوده و سامان یافته ثبت نام کنند. از آنجا که محیط آموزشی تفکیکی برای خواهران و برادران دانشجو در دانشگاه قم شاهد هستیم، این موضوع موجب استقبال خانواده‌ها مبنی بر تحصیل فرزندانشان در این دانشگاه شده است.

مدیر آموزش دانشگاه قم گفت: بر اساس برنامه تنظیمی ثبت نام حضوری آقایان دانشجو در مسجد دانشگاه انجام می‌شود. ثبت نام خواهران دانشجو در پردیس معصومیه (واحد خواهران) صورت می‌گیرد که با تدابیر مناسب و برنامه‌های مستقل و خوبی که توسط مسئولان آموزش و سایر بخش‌های این پردیس در نظر گرفته شده انجام می‌شود.

خالقی با بیان اینکه ثبت نام غیرحضوری دانشجویان مقطع دکتری از 5 شهریورماه شروع شده و تا هشتم شهریور ادامه داشت، افزود: ثبت نام حضوری دانشجویان دکتری نیز طی روزهای نهم و دهم شهریور انجام شد.

وی تصریح کرد: ثبت نام غیرحضوری دانشجویان کارشناسی ارشد علاوه بر 12 و 13 شهریور ماه بر اساس رشته تحصیلی از 18 تا 20 برای تمام رشته‌ها و ثبت نام حضوری دانشجویان کارشناسی ارشد از 21 تا 23 شهریور ماه انجام خواهد شد.

مدیر آموزش دانشگاه قم بیان داشت: ثبت نام دانشجویان کارشناسی نیز پس از اعلام اسامی و نتایج آزمون سراسری در هفته پایانی شهریور ماه صورت می‌پذیرد.

آدرس کوتاه :