جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پرداخت 80 میلیارد تومان بابت تعهدات تامین اجتماعی در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پرداخت 80 میلیارد تومان بابت تعهدات تامین اجتماعی در قم


مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: در سه ماهه نخست امسال 80 میلیارد و 670 میلیون تومان بابت تعهدات بلند مدت، کوتاه مدت و بیمه بیکاری در استان قم پرداخت شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی قم خبر داد

 به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی قم، سید مجتبی موسوی اظهار کرد: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال 93 رشد 22 درصدی داشته است.

 

وی اظهار کرد: پرداخت کمک هزینه‌های بارداری، اروتز و پروتز، ازدواج، سفر بیمار، غرامت نقص عضو، کفن و دفن و ایام بیماری از جمله تعهدات کوتاه مدت سازمان تامین اجتماعی در قبال بیمه شدگان است.

مدیرکل تامین اجتماعی قم افزایش پرداخت در بخش تعهدات کوتاه مدت را 10 درصد نسبت به مدت مشابه سال 93 عنوان کرد و گفت: در سه ماهه نخست سال 94 بیش از 12 میلیارد ریال بابت تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان تامین اجتماعی در قم پرداخت شده است که بیشترین افزایش در بخش اروتز و پروتز است.

موسوی تصریح کرد: در سه ماهه نخست 94 مبلغ 77 میلیارد و 300 میلیون تومان در بخش تعهدات بلند مدت به مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی قم پرداخت شد که نسبت به مدت مشابه سال 93 با افزایش 22 درصدی همراه است.

مدیرکل تامین اجتماعی قم تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در سه ماهه نخست امسال را 1237 نفر اعلام و اظهار کرد: در مدت مذکور  دو میلیارد و 128 میلیون تومان به واجدان شرایط پرداخت شد. / فارس

 

آدرس کوتاه :