حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

پرواز سی و ششمین سیمرغ فجر در مرکز قم - روابط عمومی

 

 در ایام برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و اکران همزمان فیلم‌های این جشنواره در قم، دو ویژه برنامه زنده روی آنتن شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مرکز قم رفته است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، در ایام برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر دو ویژه برنامه رادیویی و تلویزیونی هر شب از محل برگزاری این جشنواره در قم پخش می شود.

 این ویژه برنامه‌ها با حضور کارگردانان، بازیگران و هنرمندان عرصه سینما و تئاتر و مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، با هدف ارائه گزارش از روند برگزاری چهارمین دوره اکران این جشنواره در استان قم، نقد فیلم های اکران شده و همچنین بررسی جایگاه فیلم‌سازان و هنرمندان سینمایی استان قم درکشور از شبکه نور و رادیو قم  پخش می‌شود.

ویژه برنامه زنده تلویزیونی با عنوان «سی و ششمین سیمرغ» به تهیه کنندگی مجتبی مصدق و کارگردانی مرتضی ترقی و اجرای علی فرحناک هر شب ساعت 22 از سینما ونوس محل اکران فیلم‌های جشنواره فجر روی آنتن شبکه نور می‌رود.

ویژه برنامه زنده رادیویی نیز با عنوان «رادیو جشنواره» به تهیه کنندگی و نویسندگی محدثه رئیس عبداللهی، گویندگی محبوبه فرهادی، گزارشگری شهاب الدین اشرفی و صدابرداری مجید فهیمی هر شب ساعت 18:30 از رادیو قم برای مخاطبان هنر هفتم پخش می‌شود.

چهارمین دوره اکران فیلمهای جشنواره فجر در استان قم از 14 لغایت 22 بهمن96 در سینماهای  آیه و ونوس در حال برگزاری می‌باشد.

 

آدرس کوتاه :