جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پرونده جام رمضان فوتسال رسانه‌های قم بسته می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پرونده جام رمضان فوتسال رسانه‌های قم بسته می‌شود


مسابقات فوتسال قهرمانی جام رمضان رسانه‌ها در قم امشب با انجام دیدارهای رده‌بندی و فینال و تعیین رده‌بندی تیم‌های اول تا چهارم به پایان خواهد رسید.

با انجام دیدارهای رده‌بندی و فینال

 از بین تیم‌هایی که امسال در مسابقات فوتسال جام رمضان رسانه‌های قم حضور داشتند اکنون چهار تیم در مرحله پایانی حضور دارند و امشب در دو بازی رده‌بندی و فینال، رده‌بندی نهایی این دوره از مسابقات را مشخص خواهد کرد.

بازی‌ها در زمین چمن مصنوعی صدا و سیمای مرکز قم برگزار می‌شود و امشب ابتدا تیم‌های فوتسال پایگاه خبری ورزش قم و باشگاه خبرنگاران جوان برای کسب مقام سوم در دیدار رده‌بندی به مصاف یکدیگر می‌روند و سپس بازی فینال بین دو مدعی اصلی قهرمانی یعنی معاونت سیمای مرکز قم و مرکز پژوهش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

نکته جالب توجه این است که تیم‌هایی که امشب برای کسب مقام‌های اول و دوم و همچنین رتبه‌های سوم و چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند، در مرحله مقدماتی با یکدیگر همگروه بوده‌اند و سابقه رویارویی با یکدیگر تا پیش از مرحله پایانی این دوره را دارند.

تیم‌های باشگاه خبرنگاران جوان و پایگاه خبری ورزش قم که امشب دیدار رده‌بندی را برگزار می‌کنند پیش از این در گروه دوم مرحله مقدماتی حضور داشتند و مسابقه آنها در روز نخست جام رمضان رسانه‌های قم به انجام رسید و با تساوی جالب توجه و پرگل 4 بر 4 به پایان رسید.

بعد از این بازی باشگاه خبرنگاران جوان مقابل حراست صدا و سیما به تساوی رسید و با عبور از سد تیم واحد مرکزی خبر موفق به کسب مجوز صعود به مرحله نهایی بازی‌ها به عنوان صدرنشین گروه دوم مقدماتی شد اما تیم پایگاه خبری ورزش قم ناباورانه به واحد مرکزی خبر باخت و تنها به لطف برتری پرگل 7 بر صفر مقابل تیم حراست صدا و سیما به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی شد.

در گروه نخست مقدماتی تیم معاونت سیما با کسب یک پیروزی و 2 تساوی به عنوان صدرنشین جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آورد و تیم مرکز پژوهش‌های صدا و سیما که همواره یک پای ثابت کسب عنوان قهرمانی بوده رتبه دوم گروه نخست را برای صعود به مرحله نهایی کسب کرد.

در مرحله نیمه نهایی که شنبه شب بیستم تیرماه به انجام رسید، تیم معاونت سیما برابر پایگاه خبری ورزش قم قرار گرفت و در پایان دیداری نزدیک و نفس‌گیر توانست با یک گل از سد رقیب سرسخت خود عبور کرده و نخستین تیم صعود کننده به مسابقه پایانی لقب بگیرد.

اما دومین بازی نیمه نهایی بین باشگاه خبرنگاران و جوان و مرکز پژوهش‌های صدا و سیما برگزار شد و در وقت‌های عادی با تساوی به پایان رسید اما در ضیافت پنالتی‌ها این تیم با تجربه و میدان دیده مرکز پژوهش‌های صدا و سیما بود که به برتری 6 بر 5 رسید و راهی فینال شد.

بدین ترتیب امشب باشگاه خبرنگاران جوان با پایگاه خبری ورزش قم دیدار رده‌بندی را برای کسب مقام سوم انجام می‌دهند و تیم‌های معاونت سیما و مرکز پژوهش‌های صدا و سیما در دیدار پایانی برای کسب مقام قهرمانی در مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد تا پرونده این بازی‌ها رسما بسته شود.

// فارس

آدرس کوتاه :