جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پروژه مجموعه پل‌های روگذر جمهوری قم تا پایان امسال تکمیل شود‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پروژه مجموعه پل‌های روگذر جمهوری قم تا پایان امسال تکمیل شود‌


سرپرست استانداری قم با بیان اینکه پروژه مجموعه پل‌های روگذر جمهوری طرح مهم مدیریت شهری قم است، گفت: امیدواریم با تمهیدات استانداری، شهرداری و با تزریق منابع مالی، شاهد بهره برداری این طرح تا پایان امسال باشیم.

همتی عنوان کرد؛

فریدون همتی از سه پروژه عمرانی شاخص استان قم بازدید کرد.

سرپرست استانداری قم در بازدید از سه پروژه در دست احداث روگذر میثم، مجموعه پل‌های جمهوری و ادامه بلوار زائر اظهارداشت: اجرای این پروژه‌ها از روند نسبتاً خوبی برخوردار است و لازم است تلاش برای تسریع در این روند انجام شود.

وی با بیان اینکه پروژه مجموعه پل‌های روگذر جمهوری طرح مهم مدیریت شهری قم است، تصریح کرد: امیدواریم با تمهیدات استانداری، شهرداری و با تزریق منابع مالی، شاهد بهره برداری این طرح تا پایان امسال باشیم.

همتی با اشاره به بحث معارض و اعتبارات مورد نیاز عنوان کرد: مشکلات مالی، معارضات اجتماعی اطراف پروژه‌ها و زمانبر بودن هماهنگی دستگاه‌ها سه عامل کندی پیشرفت پروژه‌های اجرایی است.

سرپرست استانداری قم با تاکید براینکه با احصای موانع و مشکلات پروژه‌های اجرایی استان خاطرنشان کرد: به دنبال سرعت دادن به اجرای طرح‌های عمرانی هستیم.

وی در ارزیابی روند اجرای پروژه روگذر میثم، افزود: طبق وعده پیمانکار، این پروژه که نقش مهمی در تسهیل رفت و آمد ساکنان این منطقه دارد تا پایان آذر ماه به بهره‌برداری برسد.

مشاور عالی وزیر کشور طرح احداث بلوار زائر به طول 7 کیلومتر را در راستای کاهش ترافیک پردیسان مورد توجه قرار داد و اظهارداشت: با اجرای این پروژه، بخش قابل توجهی از بار ترافیکی منطقه پردیسان به این محور منتقل می‌شود.//خبرگزاری تسنیم

آدرس کوتاه :