رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

پسران تکواندوکار قم به دنبال نخستین پیروزی در لیگ کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پسران تکواندوکار قم به دنبال نخستین پیروزی در لیگ کشور


رئیس هیئت تکواندو استان قم گفت: پسران تکواندوکار قم در مسابقات لیگ خردسالان باشگاه‌های کشور این هفته برای رسیدن به نخستین پیروزی دو مسابقه حساس پیش‌رو دارند.

رئیس هیئت تکواندو استان قم خبر داد

محمد جمشیدی امروز در قم، اظهار کرد: نخستین تیمی که امسال به نمایندگی از هیئت تکواندو استان قم در مسابقات لیگ‌های تکواندو باشگاه‌های کشور تاکنون به میدان رفته تیم رده سنی خردسالان است.

وی ادامه داد: با توجه به فعالیت پویا و سازنده باشگاه‌های تکواندو در قم، برخورداری از مربیان با دانش و دلسوز و همچنین فراوان بودن استعدادهای ناب تکواندو و اعتماد ارزنده‌ای که خانواده‌ها و شهروندان قمی به تکواندو دارند، خوشبختانه تکواندو قم در کشور جایگاه خوبی دارد.

رئیس هیئت تکواندو استان قم تصریح کرد: تکواندو قم در رده‌های سنی پایه هر ساله مدال‌های متعددی از مسابقات قهرمانی کشور به دست می‌آورد و در لیگ‌های خردسالان، نونهالان و نوجوانان نیز حضور پرقدرتی و خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه نخستین تیم اعزامی هیئت تکواندو قم به رقابت‌های لیگ سال 1394 تکواندو باشگاه‌های کشور تیم رده سنی خردسالان این هیئت است، عنوان کرد: این تیم بعد از انجام دو بازی در شروع فصل جدید، این هفته در دیدارهای سوم و چهارم مقابل حریفان خود صف‌آرایی می‌کند.

جمشیدی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون تکواندو کشورمان، تکواندوکاران خردسال استان قم در بازی‌های هفته‌های سوم و چهارم از فصل جاری لیگ دو بازی بسیار سخت پیش‌ رو دارند.

وی یادآور شد: پسران تکواندوکار استان قم این هفته باید در نخستین دیدار خود به مصاف نماینده هیئت تکواندو استان خوزستان بروند و سپس در دیداری حساس در مقابل تیم تکواندو خردسالان آموزشگاه مژدهی رشت صف‌آرایی کنند.

رئیس هیئت تکواندو استان قم بیان کرد: تیم تکواندو خردسالان قم در لیگ برتر تکواندوی کشورمان که با حضور 12 تیم برگزار می‌شود از جمله تیم‌های آماده به شمار می‌رود و در ادامه این مسابقات در هفته‌های سوم و چهارم در شهر یزد به میدان خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کادر برگزارکننده مسابقات لیگ خردسالان تکواندو کشورمان، این پیکارها به صورت دوره‌ای و در یک گروه برگزار می‌شود و در هر هفته برگزاری لیگ، تیم‌های شرکت‌کننده در دو دیدار به مصاف حریفان خود می‌روند.

جمشیدی بیان کرد: بر این اساس تیم تکواندو خردسالان قم در هفته‌های سوم و چهارم مقابل تیم‌های هیئت خوزستان و آموزشگاه مژدهی رشت به میدان خواهد رفت تا با کسب پیروزی در این دو بازی بین تیم‌های مدعی قرار بگیرد.

وی یادآور شد: تیم پسران خردسال هیئت تکواندو استان قم در نخستین دیدار خود از فصل جدید مسابقات مقابل تیم استیل البرز و در دیدار دوم خود در این پیکارها به مصاف تیم سیناد بحری سمنان رفت و نتیجه این دیدارها را به حریفان خود واگذار کرد اما قطعا با تجربیاتی که از این دو بازی کسب کرده در هفته‌های سوم و چهارم عملکرد بهتری خواهد داشت./ فارس

آدرس کوتاه :