جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

پس از باران - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

پس از باران

پس از باران


سریال «پس از باران» که در سال ۱۳۷۹ از شبکه سوم پخش شد. این سریال در فضای گیلان مقابل دوربین رفت و نگاهی به تاریخ ایران در دوران رضا شاه است.

«پس از باران» روایتی انسانی از روابط ارباب و رعیتی بود. این سریال با موضوع قراردادن زندگی خانواده یک ارباب و حضور دختری با عنوان همسر دوم ارباب، به نمایش شرایط جدید و مخالفت‌های خانواده ارباب «همسر اول» و عواقب و عوارض چنین حضوری می‌پرداخت. در این سریال عشق همراه با ارباب بودن، و مظلومیت زنان دوم اربابان و قدرت اربابان و خان‌ها را در گذشته می‌توان دید. این سریال روایتی از دوران زندگی در زمان رضا شاه پهلویست و مشکلاتی که مردم متحمل می‌شدند.


این سریال با فلاش‌بک و زمان‌های تودرتو بود. اتفاقاتی که در ذهن شخصیت‌ها به محض یادآوری برای مخاطب به نمایش درمی‌آمد. بازی خوب بازیگران توانست در آن زمان سریال را تا اندازه‌ای قابل قبول جلوه ده.

نکته مهم در این مجموعه شخصیت ارباب است _ همان مرد بی گناه دو زنه که بر خلاف میل خود و به اصرار همسرش زن دوم گرفته. این مرد، بیگناه‌ترین فرد این مجموعه‌است. اگر هم‌سایه به سایه، زن دوم فراری را تعقیب می‌کند در حقیقت برای نجات جان او از دست برادر بیرحم زن اول است و اصلاً قصد آزار او را ندارد.

این سریال پر مخاطب هر روز ساعت 17:00 از سیمای قم پخش می گردد. تکرار آن را روز بعد ساعت 09:00 میتوانید مشاهده نمایید.

Loading the player...
سال تولید: 1379
عوامل تولید:

نویسنده و کارگردان
سعید سلطانی

بازیگران
محمود پاک نیت – کتایون ریاحی – مرجان محتشم – جهانگیر الماسی – بهزاد فراهانی
ثریا قاسمی – صبا کمالی – رحیم نوروزی – امیر آتشانی – جمیله شیخی

تهیه کننده
اسماعیل عفیفه

صدا
خسرو کیوانمهر

مدیر فیلمبرداری
اسفندیار شهیدی

آهنگساز
سعید انصاری

تدوین
حسین احمدی و سمیرا غلامزاد

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.