جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

پلیس افتخاری نشانگر ارتقاء سطح مشارکت مردم در تولید امنیت پایدار است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پلیس افتخاری نشانگر ارتقاء سطح مشارکت مردم در تولید امنیت پایدار است


جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در جمع پلیس‌های افتخاری این فرماندهی گفت: استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری، نشان دهنده ارتقاء سطح مشارکت مردم در تولید امنیت پایدار است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم:

به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حمیدرضا اسدی در مراسم اختتامیه دهمین دوره آموزش مقدماتی پلیس افتخاری این فرماندهی، به نقش آفرینی آحاد مردم در هدایت، نظارت و حمایت از نظام اسلامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی نیز با رویکرد بسیجی، پلیس افتخاری را مطرح کرده است تا مردم بتوانند در اجرای مأموریت‌ها، پلیس را همراهی کرده و نسبت به ایجاد نظم اجتماعی و امنیتی تشریک مساعی کرده و یک نیروی مردمی را ایجاد کنند.

وی ادامه داد: در این راستا فرماندهی انتظامی استان، طرح پلیس افتخاری را به منظور استفاده از توان مردمی در ارتقاء امنیت اجتماعی اجرایی کرده که در نتیجه آن رضایتمندی عمومی را شاهد و کمترین تنش را با اجتماع داریم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان در ادامه با اشاره به اهمیت مشارکت و لزوم همکاری پلیس افتخاری در ماموریت‌های نیروی انتظامی گفت: استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری نشان از ارتقاء سطح مشارکت مردم در تولید امنیت پایدار و توانمندی رشد و توسعه در ارکان برقراری نظم و امنیت اجتماعی است.

اسدی اظهار کرد: وفاق و همدلی در سطح ناجا و خصوصا اقشار مختلف جامعه با ناجا در حوزه برقراری نظم و امنیت، بسیار مطلوب و کم‌نظیر است و این امر زمینه مطلوبی به منظور خدمت هرچه بیشتر به مردم ولایت مدار را مهیا کرده است./ فارس

آدرس کوتاه :