رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

پیام پلیس - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

پیام پلیس

پیام پلیس


  • صدای مرکز قم
  • نیروی انتظامی

راديو قم مسيری نزديك برای عبور از ترافيك شهری

 

صدای مرکز قم برای اولين بار در استان‌های كشور اخبار لحظه‌ای ترافيك معابر و خيابان‌های شهر قم را برای شنوندگان پخش می‌کند.

سهراب ياری معاون صدای مركز قم با اشاره به اين كه يكی از مسائل مهم در زندگي شهرنشينی دوري از شلوغی‌ها و ترافيك‌های شهری است؛ گفت: يكی از مسائل مهم قم مسئله ترافيك است كه نمی‌توان فقط صرف انجام اقدامات فيزيكی بر روی خيابان‌ها و معابر از حجم ترافيك آن كاهيد. لذا با ايجاد بستری مناسب در راديو قم و با همكاری فرماندهی انتظامی استان براي ايجاد فرهنگ ترافيك اقدام به اطلاع‌رسانی اخبار لحظه‌ای ترافيكی استان برای رفاه حال همشريان و زائران و مجاوران بارگاه مطهر و منور حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها شده است.

 

وی گفت: راديو قم به صورت شناور زمان‌هايی را در صبح و عصر در ساعات 6:45، 7:30، 13:20، 17:00 و 19 از طريق برقراری ارتباط با كارشناس مرکز مانيتورينگ فرماندهی انتظامی استان، اخبار لحظه‌ای ترافيك معابر، خيابان‌ها و جاده‌ها را به اطلاع مردم می‌رساند. بر اساس همکاری صدا و سیما و نیروی انتظامی، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اخبار ترافیک راه‌های شهر و استان قم به طور مستمر به اطلاع مخاطبان می‌رسد.

 

 

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.25 stars out of 5.