جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

پیام پلیس - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

پیام پلیس

پیام پلیس


  • صدای مرکز قم
  • نیروی انتظامی

راديو قم مسيری نزديك برای عبور از ترافيك شهری

 

صدای مرکز قم برای اولين بار در استان‌های كشور اخبار لحظه‌ای ترافيك معابر و خيابان‌های شهر قم را برای شنوندگان پخش می‌کند.

سهراب ياری معاون صدای مركز قم با اشاره به اين كه يكی از مسائل مهم در زندگي شهرنشينی دوري از شلوغی‌ها و ترافيك‌های شهری است؛ گفت: يكی از مسائل مهم قم مسئله ترافيك است كه نمی‌توان فقط صرف انجام اقدامات فيزيكی بر روی خيابان‌ها و معابر از حجم ترافيك آن كاهيد. لذا با ايجاد بستری مناسب در راديو قم و با همكاری فرماندهی انتظامی استان براي ايجاد فرهنگ ترافيك اقدام به اطلاع‌رسانی اخبار لحظه‌ای ترافيكی استان برای رفاه حال همشريان و زائران و مجاوران بارگاه مطهر و منور حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها شده است.

 

وی گفت: راديو قم به صورت شناور زمان‌هايی را در صبح و عصر در ساعات 6:45، 7:30، 13:20، 17:00 و 19 از طريق برقراری ارتباط با كارشناس مرکز مانيتورينگ فرماندهی انتظامی استان، اخبار لحظه‌ای ترافيك معابر، خيابان‌ها و جاده‌ها را به اطلاع مردم می‌رساند. بر اساس همکاری صدا و سیما و نیروی انتظامی، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اخبار ترافیک راه‌های شهر و استان قم به طور مستمر به اطلاع مخاطبان می‌رسد.

 

 

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.25 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام، لطفا راجع به جولان موادفروشان در نواحی... محمد محمدی ۱۳۹۹/۰۴/۹ ۱۳:۱۲

محمد محمدی
سلام، لطفا راجع به جولان موادفروشان در نواحی انتهایی خیابان توحید گزارش تهیه کنید، شاید پلیس گشت دائم بزاره و به درد ما هم برسه، کوچه های توحید ۴۲ و ۴۴ مامن خانواده هایی شده که پیر و جوون علنا مواد می فروشن، و پلیس جز کار مقطعی برنامه ای نداره، اگر گشت دائم بزارن منطقه براشون ناامن میشه و پلیس هم بیشتر با واقعیت این محدوده آشنا میشه و مردم هم راحت‌تر به پلیس اعتماد میکنن و جرات میکنن گزارش بدن، لطفا از مسئولین بخواید موادفروشا رو دوباره آزاد نکن که ترس و بدبختیش برای ماست.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۹ ۱۳:۱۲