جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پیروزی برابر کاشی نیلو در خانه حریف، نتیجه روحیه بخشی بود‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیروزی برابر کاشی نیلو در خانه حریف، نتیجه روحیه بخشی بود‌


سرمربی تیم فوتسال آتلیه قم با بیان اینکه انتظار بازی سختی در نخستین گام برابر کاشی نیلوی اصفهان داشتیم گفت: پیروزی برابر کاشی نیلو در خانه حریف، نتیجه روحیه بخشی بود.

غیاثی عنوان کرد؛

سید مهدی غیاثی اظهار داشت: لیگ برتر را در شرایطی با پیروزی آغاز کردیم که انتظار بازی سختی در نخستین گام برابر کاشی نیلوی اصفهان داشتیم و در عمل نیز همین اتفاق رخ داد.

وی افزود: تیم ما با توجه به تمرینات و بازی های تدارکاتی خوبی که در 2 هفته اخیر پشت سر گذاشته بود در آمادگی خوبی قرار داشت و کسب 3 امتیاز در بازی نخست، آن هم در خارج از خانه برای ما پیروزی با ارزشی است.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: این پیروزی به ما کمک می‌کند از نظر روانی در شرایط بهتری قرار بگیریم و با توجه به این که این هفته یک بازی دشوار  برابر میثاق تهران در پیش داریم می‌توانیم با شرایط بهتری به مصاف این تیم برویم.

غیاثی بیان کرد: بازی با تیم کاشی نیلوی اصفهان حاشیه هایی نیز داشت اما به نظر من نباید داوران تحت فشار گذاشت و در مورد صحنه هایی که ما معترض بودیم، اعتراض ما منطقی بود زیرا بازیکن حریف پس از اخراج یکی از بازیکن کاشی نیلو، پیش از زمان قانونی به زمین وارد شد.

وی عنوان کرد:  این هفته بازی سختی برابر تیم میثاق تهران در پیش داریم و با توجه به این که میثاق در بازی نخست خود موفق به شکست تیم شهید منصوری قرچک شده، از روحیه خوبی برخوردار است اما می‌توانیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه قم تصریح کرد: پیروزی بر میثاق شرایط تیم را برای بازی خانگی و حساس برابر تاسیسات دریایی در وضعیت مطلوبی قرار می‌دهد و از این نظر برای ما اهمیت فوق العاده ای دارد البته در لیگ برتر تیم آسانی نداریم و همه تیم ها قدرتمند هستند.

غیاثی خاطرنشان کرد: در هفته‌های آغازین لیگ برتر فوتسال قرار داریم و هنوز جدول واقعی و مدعیان حقیقی مسابقات مشخص نشده اند اما تلاش می‌کنیم با توجه به داشته هایمان در لیگ نتایج خوب و در خور شخصیت فوتسال قم کسب کنیم.

آدرس کوتاه :