جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پیروزی تیم کاراته آذرخودروی قم برابر مهیار تهران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیروزی تیم کاراته آذرخودروی قم برابر مهیار تهران


تیم کاراته آذرخودروی قم در آغاز هفته دوم از دور برگشت سوپرلیگ کاراته برابر مهیار تهران به برتری رسید.

در آغاز هفته دوم سوپرلیگ کاراته رقم خورد؛

هفته دوم از دور برگشت سوپرلیگ کاراته کشور ظهر جمعه در شرایطی آغاز شد که کاراته کاهای تیم آذرخودروی قم در خانه برابر حریف تهرانی خود پیروز شدند.

در شرایطی که آذرخودرو برای حفظ صدرنشینی خود در سوپرلیگ نیازمند ادامه روند پیروزی‌های پی در پی خود بود در نخستین گام برابر تیم مهیار تهران به هدف خود رسید و امتیاز کامل این مسابقه را از آن خود کرد.

آذرخودرو در دیدار برابر مهیار تهران هم در بخش کاتا و هم در بخش کومیته با قدرت عمل کرد و پس از اینکه در مسابقه کاتا حریف تهرانی را از پیش رو برداشت در مسابقه کومیته نیز به برتری رسید.

پیروزی ۲۳ بر ۴، نتیجه نهایی این مسابقه به سود تیم آذرخودروی نوین قم بود تا بدین ترتیب ۳ امتیاز با ارزش با حساب اندوخته‌های نماینده کاراته قم اضافه شود.

آذرخودروی نوین قم در دومین مسابقه خود با تیم آکادمی کمربند سیاه تهران مسابقه می‌دهد و در ‌‌نهایت با قرار گرفتن در برابر تیم مناطق نفت خیز جنوب به کار خود در هفته دوم سوپرلیگ از دور برگشت، خاتمه می‌دهد.

این در حالی است که مسابقه امروز تیم‌های آذرخودروی نوین قم و دانشگاه آزاد تهران به درخواست دو تیم به هفته پایانی مسابقات موکول شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

آدرس کوتاه :