جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

پیروز قربانی بخشیده شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیروز قربانی بخشیده شد


سرپرست تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه باشگاه صبا قدردان تماشاگران پشتیبان خود در دیدار برابر سپاهان است گفت: پیروز قربانی از فردا به تمرینات صبا باز می‌گردد.

با تصمیم مسئولان صبا؛

علی حیات‌پور اظهار داشت: با توجه به مشکلی که برای پیروز قربانی پیش آمده بود و باشگاه وی را احضار کرده بود، جلسه کمیته انضباطی باشگاه صبا برگزار شد و مقرر شد قربانی به تمرینات باز گردد.

وی افزود: قربانی در این جلسه که در باشگاه صبا برگزار شد قبول کرد که در مصاحبه‌ای که انجام داده مرتکب اشتباه شده و برخی مسائل که درون تیم است نباید به بیرون از باشگاه و رسانه درز پیدا می‌کرده و با صلاحدید مدیرعامل باشگاه قرار شد که از فردا به تمرینات ملحق شود.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: تعلیق قربانی از تمرینات از روز 6 فروردین همزمان با آغاز تمرینات صبا در سال جدید آغاز شده بود و بنا بر همین تعلیق، پیروز قربانی در بازی با سپاهان هم در فهرست 18 نفره تیم حضور نداشت اما از فردا می‌تواند به تمرینات تیمی اضافه شود.

حیات‌پور بیان کرد: قربانی مشکلی برای همراهی صبا در بازی برابر سایپا در کرج ندارد البته حضور وی در بازی با سایپا منوط به وضعیت آمادگی وی و صلاحدید کادر فنی است و اگر نیاز باشد وی برابر سایپا به میدان می‌رود.

وی درباره برنامه تمرینات صبا عنوان کرد: تمرینات صبا پس از پیروزی بر سپاهان پس از ریکاوری یک روزه، بدون وقفه ادامه یافت و پس در حال حاضر این تمرینات در پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی 15 خرداد قم و زمین چمن ورزشگاه هلال احمر قم برگزار می‌شود.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم با اشاره به حضور تماشاگران در دیدار صبا و سپاهان تصریح کرد: باشگاه صبا قدردان تماشاگران پشتیبان خود در دیدار برابر سپاهان است و امیدواریم در آینده شاهد حضور پررنگ مردم قم در مسابقات آینده صبا در قم باشیم.

حیات‌پور خاطرنشان کرد: صبا باید روز شنبه بیست و یکم فروردین ماه در دیداری حساس از هفته دهم از دور برگشت بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور در خارج از خانه به مصاف تیم فوتبال سایپای البرز برود.

آدرس کوتاه :