جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پیشرفت علمی کشور را مدیون شهدای هسته‌ای هستیم‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیشرفت علمی کشور را مدیون شهدای هسته‌ای هستیم‌


مرجع تقلید شیعیان با اشاره به قدرت علمی ایران گفت: کشور ما با شهدای هسته‌ای توانست به پیشرفت برسد و ما باید قدردان زحمات شهدای هسته‌ای باشیم.

آیت الله نوری همدانی؛

آیت الله نوری همدانی در دیدار با پدرشهید احمدی روشن اظهار داشت: شهدای هسته‌ای باید سرمشق همه ما باشند چون با زحمات خود برای کشور ما عزت آفریدند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به قدرت علمی ایران افزود: کشور ما با شهدای هسته‌ای توانست به پیشرفت برسد و ما باید قدردان زحمات شهدای هسته‌ای باشیم و یاد آن‌ها را گرامی داریم.

آیت‌الله نوری همدانی با تمجید از شخصیت رفتاری شهید احمدی روشن بیان کرد: شهید احمدی‌روشن به دلیل منش انقلابی، تعهد، تدین، و پیش‌قدم بودن برای ما منحصر به فرد‌تر و نامش پرآوازه‌تر است.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به مذاکرات هسته‌ای کشورمان عنوان کرد: در مسئله مذاکرات تیم هسته‌ای باید عزت و عظمت و خطوط قرمزی را که رهبر معظم انقلاب فرمودند را در نظر داشته باشد. در ادامه مذاکرات چهره استکبار روشن‌تر و عزت و عظمت ما نیز برای همگان مشخص می‌شود، این که ما در چه وضعیتی قرار داریم.

مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه شهدای هسته‌ای در نزد ما جایگاه بالایی دارند اظهار داشت: پدران شهدا از نظر ایمان و اعتقاد دارای بالا‌ترین درجه هستند و ما هیچ‌گاه رشادت‌های شهدا را فراموش نمی‌کنیم.

آدرس کوتاه :