جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

پیشرفت های خوب رزمندگان اسلام در عراق نوید یک فتح بزرگ است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیشرفت های خوب رزمندگان اسلام در عراق نوید یک فتح بزرگ است


آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید گفت: پیشرفت های خوبی در جبهه ها به نفع مدافعین و رزمندگان عراق شده که همه نوید بخش یک فتح بزرگ می دهد.

آیت الله صافی؛

وی در دیدار فرماندهان کتائب صولة العباس عراق با ابراز خرسندی از فتوحات مهمی که نصیب سربازان اسلام و مدافعان کشور اسلامی عراق در جبهه های حق علیه باطل شده است، افزود: شما سربازان، در حقیقت سربازان حضرت ولی عصر (عج) هستید که توانسته اید کشور اسلامی عراق را در این شرایط حساس از گزند دشمنان و کید و مکر و نقشه آنان حفظ نمایید.

وی ادامه داد: وجود امثال شما در این جبهه، موجب رعب و وحشت در دل دشمنان اسلام شده و ان شاء الله تعالی با نیات صادقانه ای که همه رزمندگان دارند، خداوند آنها را یاری خواهد داد و دشمنان، مخذول و منکوب می شوند.

آیت الله صافی گلپایگانی با توجه به دستورات مرجعیت در عراق گفت: سعی کنید همیشه با مراجع دینی در ارتباط باشید؛ از نصایح آنان استفاده نموده و فرامین آنها را اطاعت کنید که بحمدالله، دستورات مرجعیت در عراق، فواید و برکات فراوانی داشته است.

وی اضافه کرد: پیروزی شما در جبهه ها برای ما افتخار است و ما و رزمندگان عراقی در صف واحد هستیم و جدای از یکدیگر نیستیم.

وی گفت: سلام اینجانب را به همه رزمندگان اسلام برسانید و بگویید ما همیشه دعاگوی آنان هستیم.

فرمانده کتائب صولة العبّاس نیز در این دیدار از طرف خود و سربازان، از عنایات ویژه آیت الله صافی گلپایگانی به جبهه های حق علیه باطل قدردانی و تشکر کرد و گفت: ما همیشه دعاگوی حضرتعالی هستیم و طول عمر با برکت شما را از خداوند متعال مسألت داریم، و از شما می خواهیم که در همه اوقات ما را دعا کنید.

آدرس کوتاه :