جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

پیشرفت و توسعه ایران برای غرب بسیار سنگین است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیشرفت و توسعه ایران برای غرب بسیار سنگین است


نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حوادثی نظیر فرودگاه جده اهانت به یک ملت است، گفت: پیشرفت و توسعه ایران برای غرب بسیار سنگین است.

حجت‌الاسلام آشتیانی؛

حجت الاسلام محمدرضا آشتیانی در سی و چهارمین همایش ائمه جماعات استان قم که در سالن همایش‌های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، با اشاره به اتفاقات فرودگاه جده عربستان اظهار کرد: واقعه فرودگاه جده موضوع بسیار نگران کننده‌ای بود؛ البته پیش از این هم توهین‌هایی به زائران ایرانی شده بود که باید با این گونه اتفاقات برخورد مناسب و جدی صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه حوادثی نظیر فرودگاه جده اهانت به یک ملت است، ادامه داد: عمل حج عمره به صورت موقت متوقف شده تا آن دو مأمور سعودی به اشد مجازات برسند و حکومت آل سعود از این اقدام عذرخواهی رسمی کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه با اشاره به جلسه جامعه مدرسین با رئیس سازمان انرژی اتمی، تصریح کرد: جلسه خوبی با رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد که وی در چهار محور درباره مذاکرات هسته‌ای لوزان سخن گفت.

وی با اشاره به سخنان رئیس سازمان انرژی اتمی درباره فردو و مباحث مطرح شده در مذاکرات، تصریح کرد: قرار شده تا ۳۰۰ دستگاه از سانتریفیوژهای نسل جدید بدون گاز به کار خود ادامه دهد.

حجت الاسلام آشتیانی با بیان اینکه پیشرفت و توسعه کشور ما برای غرب بسیار سنگین است، ابراز کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند در مذاکرات نباید عزت ملت ایران شکسته شود و مذکرات باید همراه با اقتدار باشد.

وی اضافه کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند افرادی که منتقد و دلواپس مذاکرات هسته‌ای هستند مخالف توافق نیستند و باید سخنان مطرح شده آنان را مورد توجه قرار داد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه مذاکرات لوزان دارای ابهامات زیادی است که اختیارات دشمن برای افزایش مدت زمان راستی آزمایی‌های ایران یکی از آن‌هاست.

آدرس کوتاه :