جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

پیشرفت 75 درصدی عملیات احداث عرشه پل شهید کریمی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیشرفت 75 درصدی عملیات احداث عرشه پل شهید کریمی


مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری قم از پیشرفت 75 درصدی عملیات عمرانی احداث تقاطع شهید کریمی در محور بلوار پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری قم خبر داد

 به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، محمدتقی نادعلی اظهار کرد: تقاطع غیرهم‌سطح شهید کریمی با بلوار پیامبر اعظم (ص) به عنوان یکی از معابر اصلی شهری دارای پنج دهانه پل به مساحت عرشه 11 هزار و 445 مترمربع است که نقش مهمی در پیوستگی بافت شهری و سهولت سفر بین مناطق مختلف شهر ایفا می‌کند.

وی در ادامه به پیشرفت مطلوب این پروژه در یک سال اخیر اشاره کرد و افزود: عملیات احداث این تقاطع و تقاطع شهید حکیم در مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص) از تابستان سال 1393 آغاز شده است که هم اکنون با گذشت تقریباً یک سال از شروع کار شاهد پیشرفت مناسبی در اجرای این پروژه هستیم.

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری قم درصد پیشرفت این عملیات اجرایی را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: 75 درصد از عملیات اجرایی عرشه پل شهید کریمی قبل از نیمه شعبان سال جاری تکمیل و در حال حاضر از روی آن تردد صورت می‌پذیرد.

وی ادامه داد: اجرای آرماتوربندی و قالب‏‌بندی تیرها و دور سرشمع‏‌های باقی‌مانده عرشه پل اصلی کریمی در مسیر تندرو بلوار پیامبر اعظم (ص) انجام شده و اجرای باقی‌مانده عرشه پل اصلی کریمی در مسیر تندرو آغاز شده است.

نادعلی به مشکلات پیش روی این پروژه اشاره و تصریح کرد: علاوه بر مشکلات نقدینگی و مالی، مشکلاتی نظیر لوله آب شیرین 110 و لوله آب 300 نهرهای کشاورزی، لوله 600 فاضلاب و شبکه برق هوایی در روند اجرای این پروژه تأثیر منفی گذاشته‌ و منجر به ایجاد تأخیر مقطعی در اجرای این پروژه شد که با اتخاذ تمهیداتی این مشکلات تا حدودی برطرف شد./ فارس

آدرس کوتاه :