جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

پیش‌بینی تردد 10 هزار دستگاه اتوبوس به سمت تهران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

پیش‌بینی تردد 10 هزار دستگاه اتوبوس به سمت تهران


رئیس پلیس راه استان قم با اشاره به اینکه طبق پیش‌بینی‌ها بیش از 10 هزار دستگاه اتوبوس به سمت تهران تردد خواهند کرد، گفت: بخش اعظمی از این اتوبوس‌ها از محورهای مواصلاتی قم راهی تهران می‌شوند که بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی قم سنگین خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان قم خبر داد

اردشیر جمشیدی‌راد امروز در قم اظهار کرد: توجه به اینکه تقارن نیمه شعبان با ایام رحلت امام و چند روز تعطیلی را در پیش داریم ترافیک سنگین را در محورهای مواصلاتی استان قم پیش بینی کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از هموطنان در این ایام برای شرکت در مراسم نیمه شعبان به قم سفر کرده و همچنین حجم زیادی از مردم برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام عازم تهران می‌شوند اظهار کرد: پیش‌بینی شده است که در این ایام بیش از 10 هزار اتوبوس به سمت تهران تردد داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان قم با اشاره به اینکه ترافیک محورهای استان از هم‌اکنون افزایش یافته است گفت: برای کنترل ترافیک محدودیت‌های تردد در محورهای مواصلاتی استان اعمال شده است.

وی با بیان اینکه ورود کامیون‌ها و خودروهای سنگین به محورهای استان ممنوع شده است اظهار کرد: این ممنوعیت فقط حامل خودروهای حامل مواد سوختی نمی‌شود.

جمشیدی‌راد با بیان اینکه محدودیت‌ها از 12 ظهر امروز آغاز شده و تا ساعت 24 روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: تیم‌های گشت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی حضور دارند.

وی ادامه داد: تیم‌های گشتی در آزاد راه قم - تهران به صورت گسترده مستقر هستند و امیدواریم که مردم و رانندگان در این ایام دقت نظر لازم را داشته و به اصول ایمنی توجه داشته باشند تا خدای نکرده شاهد وقوع حادثه ناگواری نباشیم.

آدرس کوتاه :