رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

چمن مصنوعی هلال احمر در اختیار جوانان قم قرار می‌گیرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

چمن مصنوعی هلال احمر در اختیار جوانان قم قرار می‌گیرد


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از بازسازی ساختمان معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم یاد کرد و گفت: چمن مصنوعی هلال احمر با هزینه‌ای بالغ بر 200 میلیون تومان برای جوانان آماده‌سازی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم:

محمد گل‌فشان امشب در مراسم افتتاحیه طرح غنی‌سازی اوقات فراغت که در ساختمان بازسازی شده معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، با بیان اینکه مجموعه جوانان هلال احمر در عرصه‌های مورد نیاز حضور مناسبی داشته‌اند اظهار کرد: حرکت‌های جوانان هلال احمر استان قم در مناسبت‌های مختلف مذهبی از جمله نیمه شعبان به نمایش گذاشته شده است.

وی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر استان قم برنامه‌ریزی‌های بسیاری برای اوقات فراغت جوانان انجام داده است تصریح کرد: این برنامه‌ها با محوریت فعالیت‌های آموزشی برای جوانان در نظر گرفته می‌شود تا بتوانیم تابستان مناسبی را برای آن‌ها رقم بزنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از کسب رتبه‌های برتر توسط جوانان قمی در مسابقات علمی خبر داد و بیان کرد: چهار برنامه ملی توسط جمعیت هلال احمر استان قم در سال گذشته برگزار شده است.

وی از بازسازی ساختمان معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم به منظور رفاه مخاطبان این معاونت یاد و تاکید کرد: چمن مصنوعی هلال احمر با هزینه‌ای بالغ بر 200 میلیون تومان برای جوانان آماده‌سازی شده است.

گل‌فشان با تاکید بر اینکه برای برطرف‌سازی مشکلات جوانان باید از ظرفیت‌های مختلف استانی استفاده کرد مطرح کرد: امیدواریم دستگاه‌های مختلف اجرایی استان همکاری مناسبی با معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر داشته باشند تا بتوانیم برای جوانان قمی گام‌های مناسبی برداریم.

// فارس

آدرس کوتاه :