جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

کادر فنی و بازیکنان صبای قم پاداش گرفتند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کادر فنی و بازیکنان صبای قم پاداش گرفتند


کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال صبای قم در آستانه نخستین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور پاداش گرفتند.

در آستانه دیدار با ذوب آهن؛

کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال صبای قم در آستانه نخستین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور پاداش گرفتند.تیم فوتبال صبای قم نیم فصل نخست مسابقات چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را با کسب نتایج بسیار خوب و فراتر از انتظار به پایان رساند و امروز در آغاز دور برگشت لیگ چهاردهم در میهمانی ذوب آهن اصفهان به میدان می‌رود.

اگرچه صبای قم با تغییراتی در کادر فنی خود دستخوش تحولات ناخواسته شده ولی مدیریت این باشگاه سعی کرده این تیم از آغاز دور برگشت بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال با قدرت به مصاف حریفان برود.

در حالی که کاروان تیم فوتبال صبای قم روز یکشنبه نهم آذر ماه به منظور رویارویی با تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان راهی اصفهان شده تا امروز در نخستین هفته از دور برگشت بازی‌های لیگ چهاردهم فوتبال باشگاه‌های برتر کشور به مصاف ذوب آهن برود، مدیرعامل باشگاه صبا نیز در جمع صبایی‌ها حاضر شده است.

به همین منظور عباس جهان‌بینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم امروز در اصفهان حضور یافته و پاداش پیروزی با ارزش صبایی‌ها در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال برابر تیم فولاد خوزستان را به کادر فنی، اعضا و بازیکنان این تیم پرداخت کرد.

بازیکنان صبای قم تا پایان نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌‌های کشور 6 پیروزی برابر تیم‌های ذوب آهن اصفهان، نفت مسجد سلیمان، سایپا البرز، پیکان تهران، گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان به دست آورده‌اند و بابت تمام این پیروزی‌ها پاداش نقدی دریافت کرده‌اند.

قدرشناسی مسئولان باشگاه صبای قم موجب شده تا بازیکنان این تیم با انگیزه‌تر از گذشته و با روحیه‌ای مضاعف آماده دیدارهای دور برگشت لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شوند و با تمام توان خود برای رویارویی با حریفان گام به زمین مسابقه بگذارند.

صبای قم در نخستین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس میهمان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان است و پرداخت پاداش پیروزی هفته پانزدهم برابر فولاد در آستانه رویارویی با ذوب آهن موجی از انگیزه و امیدواری را در اردوی صبایی‌ها برای موفقیت در این دیدار ایجاد کرده است.

صبای قم در نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال موفق به کسب 6 پیروزی، 5 تساوی و 4 باخت شده و در حال حاضر با کسب 23 امتیاز بعد از تیم‌های تراکتورسازی تبریز، نفت تهران، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و استقلال تهران در مکان ششم جدول رده بندی ایستاده است.

آدرس کوتاه :