جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

کاراته‌کاهای آذرخودرو هنوز یک ریال ‌دریافت نکرده‌اند‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کاراته‌کاهای آذرخودرو هنوز یک ریال ‌دریافت نکرده‌اند‌


سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم با بیان اینکه آذرخودرو در یک قدمی کسب قهرمانی سوپرلیگ کاراته است، گفت: کاراته کاهای آذرخودرو هنوز یک ریال هم دریافت نکرده‌اند.

دباغیان؛

غلامرضا دباغیان اظهار داشت: تیم کاراته آذرخودروی قم از آغاز فصل تنها با هدف قهرمانی وارد مسابقات شد و خوشبختانه به همت اعضای تیم، توانسته‌ایم با حداکثر تعداد پیروزی صدرنشین لیگ باشیم.

وی افزود: با توجه به نتایجی که به‌دست آمده در 2 بازی باقی مانده با شهرداری سیرجان و دانشگاه آزاد ‌فقط یک پیروزی می‌خواهیم اما هدفمان این است که در هر 2 مسابقه پیروز میدان باشیم و رکورد حداکثر برد را تا پایان فصل حفظ کرده و بدون باخت، قهرمان شویم.

سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم گفت: تیم دانشگاه آزاد یکی از پرهزینه‌ترین تیم‌های لیگ است؛ چند تیم دیگر لیگ از ما بیشتر هزینه کرده‌اند در حالی که مبالغ قرارداد کاراته کاهای آذرخودرو ناچیز است و شرایط مالی آذرخودرو با چند تیم سوپرلیگی قابل مقایسه نیست.

دباغیان بیان کرد: کاراته کاهای آذرخودرو در آستانه پایان فصل هنوز یک ریال هم دریافت نکرده‌اند در حالی که کاراته کاهای ما حرفه‌ای هستند و همین قرارداد‌ها، محل درآمد آن‌ها است . در عین حال امیدوارم مدیریت باشگاه هر چه سریع‌تر به فکر پرداخت مبالغ قرارداد باشد.

وی عنوان کرد: برای میزبانی هفته پایانی و مراسم اهدای جام پیشنهاد میزبانی داده‌ایم که امیدواریم موافقت شود و با مدیرکل ورزش و جوانان هم صحبت کرده‌ام که شرایطی ایجاد شود تا آذرخودرو قهرمانی‌اش را در خانه و در برابر دیدگان تماشاگران قمی جشن بگیرد.

سرمربی تیم کاراته آذرخودروی قم خاطرنشان کرد: سال گذشته با وجود اینکه برای نخستین بار در قالب یک تیم از استان قم در سوپرلیگ شرکت کردیم اما موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدیم و امسال نیز در آستانه قهرمانی هستیم که این موفقیت‌ها اتفاقی نیست و با تلاش و کوشش به دست آمده است.

آدرس کوتاه :