رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

کاراته‌کاهای آوای‌رزم قم صاحب 9 مدال مسابقات شوتوکان جهانی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم از موفقیت کاراته‌کاهای این باشگاه در کسب 9 مدال رنگارنگ مسابقات سبک شوتوکان جهانی wskf خبر داد.

مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم:

پیمان نظری امروز در قم اظهار کرد: یک هفته بعد از درخشش خیره‌کننده‌ای که کاراته‌کاهای باشگاه آوای‌رزم قم در مسابقات جهانی سبک شوتوکان شیتوریو داشتند، موفقیت ارزنده‌ دیگری برای ورزش قم و این باشگاه در رقابت‌های کشوری سبک شوتوکان جهانی wskf رقم خورد.

وی با بیان اینکه تک تک کاراته‌کاهای باشگاه آوای‌رزم در مسابقات قهرمانی کاراته کشور عملکرد خوبی داشتند، اضافه کرد: با توجه به کارهای بسیار خوبی که از طریق سرمایه‌گذاری روی رده‌های سنی پایه در این باشگاه صورت گرفته خوشبختانه استعدادهای بسیار خوبی داریم.

مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم بیان کرد: به همین دلیل در طول سال سعی می‌کنیم در اکثر رقابت‌های مهم و معتبر کشوری و همچنین مسابقات بین‌المللی که در داخل کشور برگزار می‌شود حضور یافته و توانمندی و قابلیت بالای کاراته قم را ارائه کنیم.

وی از درخشش کاراته‌کاهای این باشگاه در مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک شوتوکان جهانی wskf خبر داد و افزود: این نوزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور بود که در سطح بسیار بالا از نظر فنی و کیفی با حضور بیش از 1200 کاراته‌کا از سراسر کشور به انجام رسید.

نظری عنوان کرد: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات برای کسب عناوین برتر در تمام رده‌های سنی و در دو بخش کاتا و کومیته به مدت دو روز در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با یکدیگر به رقابت پرداختند و سرانجام کاراته‌کاهای باشگاه آوای‌رزم قم به 9 مدال رنگارنگ دست یافتند.

وی یادآور شد: در پایان این دوره از مسابقات، کاراته‌کاهای قمی صاحب چهار مدال طلا و پنج نشان برنز مسابقات قهرمانی کاراته کشور شدند در حالی که در حاشیه این رقابت‌ها یاد و خاطره شهدای گرانقدر و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس نیز گرامی‌داشته شد.

مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم در ادامه به مدال‌آوران این باشگاه در رقابت‌های شوتوکان جهانی wskf اشاره کرد و افزود: در وزن منهای 29 کیلوگرم نوجوانان پیام عبدالحسینی با اقتدار و با شکست پنج نفر از حریفان خود به مدال طلا دست یافت.

وی افزود: در وزن مثبت 42 کیلوگرم رده سنی نوجوانان این پیکارها، رامین یوسفی با اقتدار و با پیروزی در 6 مسابقه متوالی مقام نخست و مدال طلای دیگری را برای قم بدست آورد، ضمن اینکه در وزن به اضافه 65 کیلوگرم رده سنی جوانان امیرحسین جانقربان با غلبه بر پنج حریف به مدال طلای کاراته کشور رسید.

نظری ابراز کرد: در وزن به اضافه 60 کیلوگرم جوانان امیرحسین حجازی‌راد با ارائه مبارزات دیدنی به مدال طلا دست پیدا کرد و در وزن منهای 26 کیلوگرم نونهالان مهدی محمدی، منهای 29 کیلوگرم عباس محمدی، منهای 32 کیلوگرم محمد سیدان و در وزن منهای 50 کیلوگرم به ترتیب محمدجواد بلند و محمد صفری صاحب مدال برنز این دوره از مسابقات شدند.

وی با بیان اینکه هفته گذشته نیز کاراته‌کاهای آوای‌رزم قم با کسب یک مدال طلا، سه نقره، چهار برنز و مقام سومی کومیته تیمی جوانان در رقابت‌های قهرمانی کاراته جهان افتخار آفرینی کردند، افزود: با پایان مسابقات قهرمانی کاراته کشور در همدان از کاپیتان اسبق تیم ملی کاراته مجید عبدالحسینی به خاطر سال‌ها افتخارآفرینی در مسابقات آسیایی و جهانی توسط استاد رئیس سبک شوتوکان جهانی در ایران تجلیل شد./ فارس

آدرس کوتاه :