جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

کاراته قم در آستانه کسب سهمیه حضور در جام باشگاه‌های آسیا - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کاراته قم در آستانه کسب سهمیه حضور در جام باشگاه‌های آسیا


سرپرست هیئت کاراته استان قم از بخت بالای نماینده کاراته قم برای کسب سهمیه حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.

سرپرست هیئت کاراته استان قم خبر داد


علیرضا برخورداری امروز در قم تصریح کرد: در صورتی که تیم کاراته آذرخودرو نوین قم بتواند عنوان نخست و مقام قهرمانی مسابقات سوپر لیگ کاراته مردان باشگاه‌های کشور را کسب کند به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا راه می‌یابد.

وی ادامه داد: آرزوی ما این است که چنین موفقیتی نصیب تیم پرتلاش، آماده و توانمند آذرخودرو نوین قم شود زیرا از این اتفاق مهم و مبارک قطعا استعدادهای کاراته قم، خانواده کاراته و ورزش استان قم سود خواهند برد و قم به یک افتخار بزرگ دست خواهد یافت.

سرپرست هیئت کاراته استان قم ابراز کرد: کاراته پرافتخارترین ورزش قم در بین رشته‌های انفرادی است و در 3 دهه سپری شده توانسته از مسابقات مختلف بین‌المللی، آسیایی، جهانی و انواع و اقسام میادین داخلی مدال و افتخار کسب کند اما برای نخستین‌بار به دنبال جواز حضور در جام باشگاه‌های آسیا است.

وی تصریح کرد: جمعی از ستاره‌های کاراته ایران، آسیا و جهان هم اکنون عضو تیم کاراته آذرخودرو نوین قم هستند و غلامرضا دباغیان به عنوان کسی که بیش از 15 سال هدایت تیم ملی کاراته ایران را در میادین مختلف برون‌مرزی بر عهده داشت، تیم آذرخودرو نوین قم را در سوپر لیگ مربیگری می‌کند.

برخورداری یادآور شد:‌ آذرخودرو نوین قم از ابتدای فصل جاری مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و حتی به مقام قهرمانی نیم‌فصل نیز دست یافته و حالا فاصله بسیار اندکی تا رسیدن به نخستین قهرمانی در سوپر لیگ کاراته ایران فاصله دارد.

وی با بیان اینکه تیم کاراته آذرخودرو نوین قم این هفته در 3 رقابت حساس و نفس‌گیر برای کسب نخستین قهرمانی خود روی تاتامی حاضر می‌شود، افزود: بعد از قهرمانی نیم‌فصل نخست مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور توسط تیم کاراته آذرخودرو نوین قم، این تیم هفته نخست دور برگشت را نیز با قدرت به پایان رسانده و حالا به قهرمانی نزدیک‌تر است.

سرپرست هیئت کاراته استان قم یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون کاراته روز جمعه هفته جاری یعنی هجدهم اردیبهشت ماه به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران دیدارهای هفته دوم از دور برگشت مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد.

وی ابراز کرد: در این هفته از مسابقات رقابتی نزدیک و جذاب بین 3 مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی یعنی آذرخودرو نوین قم، مناطق نفت‌خیز جنوب و دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار می‌شود و اتفاق مهم این است که در صورت پیروزی نماینده قم در این 3 مسابقه، این تیم قهرمانی خود را مسجل می‌کند.

هفته دوم از دور برگشت مسابقات سوپر لیگ کاراته قهرمانی باشگاه‌های کشور با انجام 12 رقابت در روز جمعه هجدهم اردیبهشت ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می‌شود در حالی که هم اکنون تیم کاراته آذرخودرو نوین قم در حال حاضر با 33 امتیاز تیمی در صدر جدول رده بندی جای دارد.

آدرس کوتاه :