جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

کاراته کاهای قمی ۱۵ مدال مسابقات بین المللی اصفهان را کسب کردند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کاراته کاهای قمی ۱۵ مدال مسابقات بین المللی اصفهان را کسب کردند


سرپرست هیئت کاراته قم گفت: کاراته کاهای قمی ۱۵ مدال بخش مردان مسابقات بین المللی شوتوکان ISKF اصفهان را کسب کردند.

سرپرست هیئت کاراته قم

علیرضا برخورداری  اظهار داشت: تیم کاراته قم که در مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان ISKF به میزبانی نجف آباد اصفهان شرکت کرده بود  امروز توانست با کسب 15 مدال رنگارنگ به کار خود پایان دهد.

وی افزود: کاراته کاهای قمی که در این مسابقات با ترکیب 40 ورزشکار شرکت کرده بودند توانستند در رقابت با حریفانی از نقاط مختلف کشور و 5 تیم خارجی، مدال‌های ارزشمندی را کسب کنند.

سرپرست هیئت کاراته قم گفت: تیم کاراته قم در این مسابقات موفق به کسب 6 مدال طلا، 3 مدال نقره و 6 مدال برنز شد و در بخش کومیته تیمی نیز تیم کاراته دانشگاه علوم پرشکی قم نایب قهرمان و تیم کاتای قم مقام سوم را به دست آوردند.

برخورداری بیان کرد: در این مسابقات در رده سنی جوانان، محمدامین فدایی حسین در وزن منهای 50 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و امیرمهدی رستگار، دانیال گلی و علیرضا حلیمی در رده سنی نونهالان، امیرحسین اکبری در کاتای انفرادی و سید محمد موسوی‌پور در کومیته پیشکسوتان صاحب عناوین نخست شدند.

وی عنوان کرد: سعید برخوردار در وزن منهای 60 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان به مدال نقره رسید و امیرحسین اسماعیلی در کومیته نونهالان و امیررضا حلیمی در کاتای نونهالان صاحب عنوان نایب قهرمانی شدند.

سرپرست هیئت کاراته قم تصریح کرد: مجید شاکری در وزن منهای 67 کیلوگرم کومیته بزرگسالان و حمید مشایخی در وزن منهای 76 کیلوگرم بزرگسالان به مدال برنز رسیدند و محمدحسین ورمزیار، دانیال گلی و پویا خیرخواه در رده نونهالان و محمدامین بیطرفان در رده نوجوانان در رده سوم قرار گرفتند.

برخورداری خاطرنشان کرد: در کاتای تیمی تیم کاتای قم متشکل از عباس بنایی، مهدی فرخ و امیرحسین اکبری سوم شد.

آدرس کوتاه :