رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

کارخانه دمپایی در قم طعمه حریق شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از حریق در یک واحد کارخانه تولید دمپایی در قم خبر داد و گفت: بیش از ۳۰ آتش نشان پس از هفت ساعت حریق را اطفا کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی قم به مهر خبر داد:

عباس جعفری ، طی ۴۸ ساعت گذشته ۵۶ عملیات آتش نشانی در قم انجام شد که سه مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: عملیات‌های انجام شده طیاین مدت شامل ۱۸ حریق، ۲۵ ایمن سازی و ۱۳ عملیات نجات می‌شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم گفت: حریق‌های بوقوع پیوسته شامل چهار حریق خودرو، سه حریق منزل، سه حریق کنتور برق، یک حریق مغازه، یک حریق ضایعات، ۲ حریق درخت، یک حریق کارگاه نجاری، حریق سیلندر گاز اطاقک نگهبانی با یک مصدوم و حریق کارخانه دمپایی می‌شود.

وی بیان کرد: ایمن سازی‌های انجام شده شامل ۶ مورد رهاسازی گربه، هفت مورد قطع آژیر، چهار مورد بازگشایی درب خودرو و منزل، ۲ مورد آب افتادگی، افتادن درخت روی درب منزل، احتمال آوار، ریزش سقف، نشت سوخت، اتصال برق و نشست زمین می‌شود.

جعفری عنوان کرد: نجات‌های انجام شده نیز شامل سه مورد گیرکردن آسانسور، ۲ مورد گیر کردن خودرو در گل و لای، ۶ مورد محبوس شدن داخل منزل، تصادف در جاده جنت آباد با یک مصدوم و گاز گرفتگی در خیابان امام می‌شود.

وی با اشاره به حریق در کارخانه دمپایی در بلوار خلیج فارس، افزود: در ساعت چهار و ۴۷ دقیقه صبح امروز پس از اعلام حریق، نیروهای آتش نشانی بلافاصله خودروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام و حریق که تمامی قسمت‌های کارخانه را در برگرفته بود اطفا کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم ادامه داد: هشت دستگاه خودروی عملیاتی و بیش از ۳۰ آتش نشان پس از گذشت بیش از هفت ساعت حریق را اطفا کردند و اجازه سرایت حریق به کارخانه‌های مجاور را ندادند./مهر

آدرس کوتاه :