جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

کارخانه دمپایی در قم طعمه حریق شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کارخانه دمپایی در قم طعمه حریق شد


مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از حریق در یک واحد کارخانه تولید دمپایی در قم خبر داد و گفت: بیش از ۳۰ آتش نشان پس از هفت ساعت حریق را اطفا کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی قم به مهر خبر داد:

عباس جعفری ، طی ۴۸ ساعت گذشته ۵۶ عملیات آتش نشانی در قم انجام شد که سه مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: عملیات‌های انجام شده طیاین مدت شامل ۱۸ حریق، ۲۵ ایمن سازی و ۱۳ عملیات نجات می‌شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم گفت: حریق‌های بوقوع پیوسته شامل چهار حریق خودرو، سه حریق منزل، سه حریق کنتور برق، یک حریق مغازه، یک حریق ضایعات، ۲ حریق درخت، یک حریق کارگاه نجاری، حریق سیلندر گاز اطاقک نگهبانی با یک مصدوم و حریق کارخانه دمپایی می‌شود.

وی بیان کرد: ایمن سازی‌های انجام شده شامل ۶ مورد رهاسازی گربه، هفت مورد قطع آژیر، چهار مورد بازگشایی درب خودرو و منزل، ۲ مورد آب افتادگی، افتادن درخت روی درب منزل، احتمال آوار، ریزش سقف، نشت سوخت، اتصال برق و نشست زمین می‌شود.

جعفری عنوان کرد: نجات‌های انجام شده نیز شامل سه مورد گیرکردن آسانسور، ۲ مورد گیر کردن خودرو در گل و لای، ۶ مورد محبوس شدن داخل منزل، تصادف در جاده جنت آباد با یک مصدوم و گاز گرفتگی در خیابان امام می‌شود.

وی با اشاره به حریق در کارخانه دمپایی در بلوار خلیج فارس، افزود: در ساعت چهار و ۴۷ دقیقه صبح امروز پس از اعلام حریق، نیروهای آتش نشانی بلافاصله خودروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام و حریق که تمامی قسمت‌های کارخانه را در برگرفته بود اطفا کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم ادامه داد: هشت دستگاه خودروی عملیاتی و بیش از ۳۰ آتش نشان پس از گذشت بیش از هفت ساعت حریق را اطفا کردند و اجازه سرایت حریق به کارخانه‌های مجاور را ندادند./مهر

آدرس کوتاه :