جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

کسب رتبه برتر توسط هنرستان هنرهای زیبای به دلیل کسب بیشترین رتبه‌ها - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کسب رتبه برتر توسط هنرستان هنرهای زیبای به دلیل کسب بیشترین رتبه‌ها


مدیر هنرستان هنرهای زیبای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: هنرجویان این هنرستان با کسب بیشترین تعداد رتبه‌های برتر هنری در مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استان قم توانستند این هنرستان را در جایگاه نخست قرار دهند.

مدیر هنرستان هنرهای زیبای استان قم خبر داد

سعید تهرانی امروز در قم ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: نظر به برگزاری سی و سومین مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استان قم در سال تحصیلی 93 – 94، هنرستان هنرهای زیبای قم به دلیل کسب بیشترین رتبه‌های برتر هنری در این مسابقات، در جایگاه نخست قرار گرفت.

 

وی از کسب رتبه برتر در رشته‌های نمایش خوانی، نمایش عروسکی و نقالی توسط گروه‌های هنری این هنرستان خبر داد و گفت: محمدرضا پارسا، حمیدرضا باهو، بهزاد یوسفی، محمد سید فرج‌الله، علی گلستانی، امیرحسین تارم، محمدرضا علایی، بهزاد یوسفی نیز هنرجویانی هستند که به صورت انفرادی در دیگر رشته‌های هنری این مسابقات صاحب رتبه برتر شدند.

مدیر هنرستان هنرهای زیبای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ادامه داد: هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای قم توانستند در رشته‌های فیلم‌های کوتاه با گرایش انیمیشن، نماهنگ و داستانی، طراحی با مداد، نگارگری، عکاسی آنالوگ و دیجیتال، تصویرسازی دستی و دیجیتال، طراحی آرم دستی و دیجیتال، پوستر دستی و دیجیتال، عناوین برتر را از آن خود کنند تا این هنرستان نسبت به دیگر مراکز از لحاظ تعداد، بیشترین رتبه‌ها را کسب کند.

تهرانی با تاکید بر اینکه آثار برتر به مرحله کشوری راه پیدا کرده‌اند تصریح کرد: هنرجویان این هنرستان با آثار خود از 20 تا 25 مرداد ماه در نیشابور در سطح ملی به رقابت خواهند پرداخت.

وی استفاده از اساتید هنرمند طراز اول در دروس تخصصی را از ویژگی‌های هنرستان هنرهای زیبای استان قم برشمرد و افزود: هنرستان نمونه کشور در بین 40 هنرستان، کسب رتبه اول ناحیه و استان در بخش هنری در سطح آموزش و پرورش، کسب رتبه اول نمایش صحنه‌ای و عروسکی در جشنواره پرسش مهر دانش آموزی طی سال‌های اخیر، درخشش در جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، کسب رتبه‌های متعدد در رشته گرافیک (عکاسی، تصویرسازی، پوستر و...) در سطح کشور، کسب رتبه‌های برتر کنکور و همچنین تنها مرکز پیش دانشگاهی هنر در سطح استان قم، بخشی از موفقیت‌های به دست آمده توسط هنرجویان و ویژگی‌های این هنرستان است. / فارس


آدرس کوتاه :