جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

کسب نتایج ارزشمند دو و میدانی قم از مسابقات نوجوانان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کسب نتایج ارزشمند دو و میدانی قم از مسابقات نوجوانان کشور


رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: از رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی رده سنی نوجوانان کشور علاوه بر کسب مدال، نتایج بسیار با ارزشی به دست آوردیم.

رضایی عنوان کرد؛

علی رضایی اظهار کرد: مهمترین نتیجه‌ای که از رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی نوجوانان کشور گرفتیم این است که چنانچه امکانات و منابع مالی درست و حسابی داشته باشیم قطعا در سطح آسیا و جهان مدعی کسب مدال هستیم.

وی ادامه داد: امکانات دو و میدانی در قم با توجه به بهره‌برداری از پیست تارتان استاندارد بین‌المللی در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم بهتر از گذشته شده و جا دارد از تلاش‌ها و زحمات اداره کل ورزش و جوانان استان قم در این زمینه تشکر کنیم.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم اضافه کرد: البته اگر امکان بهره‌برداری از این پیست برای بانوان فعال در دو و میدانی قم نیز فراهم بود قطعا در این بخش نیز نتایج بسیار خوب و مدال‌های رنگارنگ از مسابقات مختلف در انتظار ورزش قم و خانواده دو و میدانی بود.

وی در ادامه از کسب مدال‌های با ارزش دو و میدانی‌کاران نوجوان استان قم از مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و افزود: تیم دو و میدانی پسران نوجوانان استان قم با ترکیبی از استعدادهای این رشته عازم مسابقات قهرمانی کشور در شهر تهران شده بود که توانست نتایج با ارزشی از این مسابقات به دست بیاورد.

رضایی افزود: در جریان این دوره از مسابقات که انتخابی تیم ملی برای شناخت ترکیب تیم ملی اعزامی کشورمان به مسابقات نوجوانان آسیا نیز محسوب می‌شد، یک نشان طلا، یک نقره و یک برنز نصیب تیم هیئت دو و میدانی قم شد و البته چند ورزشکار قم تا یک قدمی کسب مدال‌ ‌آمدند اما بخت با آنها یار نبود.

وی با بیان اینکه رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان 2015 آسیا در کشور قطر پیش‌روی نوجوانان دو و میدانی‌کار کشورمان است، ابراز داشت: محمدرضا فریدی شاخص‌ترین عضو تیم هیئت دو و میدانی قم در این رقابت‌ها بود که به تنهایی 2 مدال طلا و نقره گرفت.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم عنوان کرد: فریدی که دو و میدانی‌کار طلایی قم در مسابقات برترین‌های کشور در سال 1393 بود، در این مسابقات توانست مدال با ارزش طلای رشته 400 متر و مدال نقره رشته 200 متر مسابقات را از آن خود کند.

وی تصریح کرد: عملکرد محمدرضا فریدی در این مسابقات به حدی خوب بود که خوشبختانه از نفرات مورد نظر کادر فنی تیم ملی و یکی از کاندیداهای حضور در پیکارهای دو و میدانی قهرمانی رده سنی نوجوانان آسیا در سال 2015 محسوب می‌شود.

رضایی افزود: همچنین علی کشاورز در رشته 400 متر با مانع مدال برنز این مسابقات را کسب کرد و توانست مقام چهارمی رشته 110 متر با مانع را نیز به خود اختصاص بدهد، ضمن اینکه امیرمحمد فرشادی در مواد 100 و 200 متر عنوان چهارم این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم در پایان تصریح کرد: در صورت تامین هزینه‌های اعزام تیم ملی از سوی فدراسیون دو و میدانی، قطعا محمدرضا فریدی از استان قم در کنار دیگر ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات آسیایی 2015 حضور خواهد یافت.

آدرس کوتاه :