رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

کسب ۲ مدال تکواندوکاران قمی از لیگ بر‌تر پومسه کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت تکواندوی استان قم از کسب ۲ مدال تکواندوکاران قمی از لیگ بر‌تر پومسه کشور در ۲ رده سنی مختلف خبر داد.

رئیس هیئت تکواندوی قم

هفته سوم و چهارم از سومین دوره مسابقات لیگ بر‌تر پومسه در گروه مردان برگزار شد و برترین‌های هر رده سنی تا پایان هفته چهارم مشخص شدند.

وی افزود: این مسابقات در 3 بخش انفرادی، تیمی و ابداعی با حضور 160 پومسه رو، به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و تیم تکواندوی قم موفق به کسب 2 مدال ارزشمند این مسابقات شد.

رئیس هیئت تکواندوی استان قم گفت: در این مسابقات در رده سنی نونهالان، علی حسنی پومسه کار آینده دار قمی در رده سنی کمتر از 12 سال موفق شد عنوان نایب قهرمانی را پس از نماینده تهران کسب کند.

جمشیدی بیان کرد: در پومسه انفرادی رده سنی 18 تا 30 سال نیز علی نادعلی پومسه کار باسابقه قمی موفق شد با کسب بیشترین امتیاز عنوان قهرمانی و مدال طلای لیگ بر‌تر پومسه را از آن خود کند و شرکت کنندگان تهران و اصفهان دوم و سوم شدند.

وی عنوان کرد: تیم تکواندوی خردسالان پسر قم نیز که امسال برای نخستین بار در لیگ بر‌تر تکواندوی خردسالان کشور شرکت کرده بود در رده نهم این مسابقات قرار گرفت.

رئیس هیئت تکواندوی استان قم تصریح کرد: در لیگ بر‌تر برای ما نتیجه گیری اهمیت چندانی نداشت و هدف از حضور این تیم، کسب تجربه برای حضور در لیگ‌های نونهالان و نوجوانان در سال‌های آینده بود.

جمشیدی خاطرنشان کرد: این تیم با ترکیبی از بر‌ترین تکواندوکاران باشگاه‌های مختلف سطح شهر قم راهی لیگ بر‌تر شد و نتایجی قابل قبول به دست آورد.

آدرس کوتاه :