جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

کشته و مجروح شدن 6 نفر بر اثر واژگونی خودرو در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کشته و مجروح شدن 6 نفر بر اثر واژگونی خودرو در قم


رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از کشته و مجروح شدن 6 نفر بر اثر واژگونی خودروی پژو در دو راهی آشتیان خبر داد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان قم خبر داد

محمدرضا حسنی امروز در قم با اشاره به حوادث هفته گذشته قم واژگونی خودروی پژو را ازجمله این حوادث برشمرد و گفت: این حادثه در دو راهی آشتیان رخ داد که منجر به فوت یک نفر و مجروح شدن پنج نفر دیگر شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم در تشریح جزئیات این حادثه افزود: در این حادثه متاسفانه یک دختر بچه 6 ساله جان خود را از دست داد.

حسنی ادامه داد: حال دو نفر از پنج مجروح این حادثه که از ناحیه سر دچار حادثه شده بودند وخیم گزارش شد.

وی اظهار کرد: با توجه به وخامت حال این دو مجروح درخواست اورژانس هوایی داده شد که دو مجروح بدحال با بالگرد اورژانس به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شدند.بقیه مجروحان این حادثه با کد زمینی به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

حسنی برخورد خودرو با موتورسیکلت به عنوان دیگر حادثه این مدت یاد کرد و گفت: در این حادثه متاسفانه راکب موتورسیکلت که آقایی حدودا 30 ساله بود جان خود را از دست داد.

وی ابراز کرد: در حادثه دیگری بر اثر برخورد شی خارجی با سر رهگذر در قلعه کامکار متاسفانه این فرد جان خود را از دست داد. همچنین بروز حادثه شغلی در جاده کوه سفید قطع انگشتان را در پی داشت. / فارس

آدرس کوتاه :