جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

کشته و مجروح شدن 9 نفر بر اثر واژگونی خودرو در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کشته و مجروح شدن 9 نفر بر اثر واژگونی خودرو در قم


معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از کشته و مجروح شدن 9 نفر بر اثر واژگونی خودروی سواری هیوندا خبر داد.

مهدی فراهانی امروز در قم با اشاره به حوادث 48 ساعت گذشته قم، واژگونی خودروی هیوندا را از جمله حوادث این مدت برشمرد و گفت: این حادثه در ساعت 21 و 21 دقیقه روز پنجشنبه در پیچ روستای میم به سمت دستگرد رخ داد.

وی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: این حادثه با کشته و مجروح شدن 9 نفر همراه بود که متاسفانه هفت نفر مجروح شده و یک خانم 25 ساله و یک پسر بچه 6 ساله کشته شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم خود از برخورد سواری با وانت به عنوان یکی دیگر از حوادث این مدت یاد کرد و گفت: این حادثه در ساعت 20 و 33 دقیقه روز پنجشنبه در اتوبان قم – تهران روی داد.

فراهانی اعلام کرد: حادثه فوق منجر به مجروح شدن 6 نفر و کشته شدن یک خانم 70 ساله شد.

وی ادامه داد: در حادثه دیگری که بر اثر برخورد دو دستگاه پژو در اتوبان ساوه – سلفچگان روی داد 6 نفر مجروح شدند که مجروحان حادثه با سه دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم افزود: در حادثه واژگونی یک دستگاه L90  که در اتوبان قم – سلفچگان رخ داد 6 نفر مجروح شدند که با دو آمبولانس اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

فراهانی اضافه کرد: تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قم – سلفچگان نیز با مجروح شدن چهار نفر همراه بود که دو آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد.

// فارس

آدرس کوتاه :