جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

کشف بیش از 2 تن مواد مخدر در استان قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کشف بیش از 2 تن مواد مخدر در استان قم


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف بیش از 2 تن انواع مواد مخدر در چهار ماه گذشته در این استان خبر داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قم خبر داد

 غلام‌عباس بلفکه در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با برخورد با سرشاخه‌های مواد مخدر، برخورد با عناصر اصلی این حوزه از اولویت‌های برنامه‌های ناجا در سال 94 قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار کرد: میزان کشف بیش از 2 تن در چهار ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش سه برابری داشته که این آمار، حاصل تلاش و برنامه ریزی همکاران در مجموعه انتظامی استان در ارتباط با شناسایی و برخورد با عناصر اصلی ورود و توزیع مواد مخدر در داخل کشور بوده است.

وی عنوان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان،‌ برخورد جدی با خرده فروشان سطح شهرستان قم را در دستور کار قرار داده و با تدوین برنامه‌های مدون به برنامه ریزی برای پاکسازی محیط از وجود افرادی که امنیت عمومی را با توزیع مواد افیونی به مخاطره می‌اندازند، پرداخته است.

بلفکه در ادامه به اقدامات قاطع پلیس برای برخورد قانونی با سرشاخه‌ها و عناصر اصلی ورود عمده مواد مخدر اشاره کرد و گفت: در دو هفته اخیر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان توانستند در محدوده جغرافیای استان قم، دو گروه از باندهای اصلی تهیه و ورود مواد مخدر به مرکز کشور را شناسایی و مورد ضربه قرار دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان افزود: در طی این دو عملیات، بیش از 190 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف، 9 نفر از عناصر اصلی دستگیر و پنج دستگاه خودرو حامل مواد مخدر نیز توقیف شد.

بلفکه در پایان از شهروندان درخواست کرد: پلیس را در ماموریت‌های مبارزه با مواد مخدر یاری کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

آدرس کوتاه :